0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירועים בצימר

חופשה היא חגיגה בפני עצמה אך לעיתים צריך להשקיע קצת יותר. כל אירוע משמח הוא סיבה טובה למסיבה מפנקת. צימרים מאפשרים ליהנות באווירה מיוחדת עם אירוע אינטימי לקרובים אליכם במיוחד. בר הסלונה השוכן על מרגלותיה של יפו העתיקה מציע עבורכם שרותי אירוע המפנקים ביותר.

בלי לדאוג יותר מדי
סלונה בר הוא מקום מיוחד המארח אירועים משלל סוגים בדגש על אירועים פרטיים ואינטימיים. ככזה הוא מתמחה בהענקת שרות לאירועים מכל סוג. אירועים בצימר מאפשרים לחגוג טרום אירועים כמו מסיבות אירוסין ורווקים, אך גם את האירוע עצמו. סלונה בר יאפשר לכם לקבל שירותי בר איכותיים, מוזיקה והגברה בשילוב קריוקי וקייטרינג מפנק במיוחד המעניק גם פתרונות הושבה מכל סוג. לכם ניתן רק לבחור איזה סגנון של אירוע אתם רוצים ואנחנו בסלונה בר נדאג לצוות המומחים שיגשימו לכם אותו.

מתאים לכל כיס
צימר מאפשר לכם עריכת אירוע בשילוב האלמנטים המצויים בו. ג'קוזי מפנק, מטבח מאובזר וחצר הפונה אל נופי טבע מרהיבים. על מנת לערוך אירוע לא מספיק המקום עצמו ויש לשלב גם אנשי שירות חיצוניים אשר יוסיפו לחוויה. סלונה בר מאפשרת לכם לערוך כל אירוע שתרצו ומספקת עבורכם את כל הציוד הדרוש לכם. תוכלו לארגן בצימר אירוע טרום חתונה כמסיבת רווקים או רווקות ואירועים שונים כימי הולדת ואפילו סתם מסיבות עם המשפחה והחברים. אצלנו בסלונה ידאגו לכם לאירוע מושלם וגם שלא תצאו ממנו עם נזק כספי רב. הרעיון הוא פשוט ליהנות לדרישות התקציביות שלכם ולארגן בעבורכם את כל הדרוש לכם על פי היכולות הכלכליות שלכם.

סגנון מיוחד בשבילכם
כל אירוע מחייב סגנון מיוחד הנבנה במיוחד בשבילו. כך למשל אירוע של מסיבת רווקים מצריך פעילות המיועדת לגברים בעיקר ומסיבת יום הולדת תשלב בנוסף גם אטרקציות המתאימות לשני המינים. סלונה בר מודעים לחשיבות העניין ומאפשרים לכם ליהנות גם מעיצוב על פי הרצון שלכם ומאוכל על פי טעמכם האישי. אז אם רצונכם הוא לחגוג אירוע בצימר, בנוסף לקסם המקום תוכלו לקבל את כל הדרוש לאירוע החלומות שתזכרו לאורך שנים רבות.

אתם קבוצה גדולה של חברים אתם יכולים לפעמים להתקשות במציאת מקום בילוי או בית נופש מסוים שאתן לכם את המענה לצרכים שלכם אז למקרים כאלו אתם יכולים לערוך את המסיבה שלכם בוילה וזאת ניתן למצוא באתר של וילות R .