0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אולמות אירועים קטנים במרכז

זה קורה כל הזמן וקשה לכם להימנע מזה. אתם מקבלים הזמנה לאירוע שמכיל מאות ולעיתים גם אלפי מוזמנים. תארו לכם מקרה בו הייתם מוזמנים פחות לאירועים והאירוע אליו הוזמנתם היה מכיל פחות אנשים ואת כולם הייתם מכירים. זה יכול לקרות רק באירוע קטן בו קיימת גישה לכל הנוכחים באולם. במרכז ניתן לחגוג אירוע קטן במספר מקומות איכותיים. אחד המקומות שבהם הוא הסלונה בר אשר נמצא במתחם נגה שביפו.

הקסם של יפו
אם מדברים על עיר בעלת קסם אי אפשר להתעלם מיפו. יפו חרטה על דגלה את סמל היופי והצבע ומשכה אליה עשרות חוגגים שישלמו ממיטב כספם לעריכת אירוע בעיר. במתחם נגה שנמצא בעיר מצוי הסלונה בר המשמש כאולם קטן לאירוע שתמיד חלמתם. עם עיצוב השייך לתקופה של שנות ה-50 וה-60 , כורסאות סלון מעוצבות ברוח התקופה, אוכל מגוון ובר עשיר ומפנק אין ספק כי מדובר בחוויה של ממש. הסלונה בר כל אחד ירכיב את הערב שלו על פי רצונותיו וצוות מיומן ומקצועי יעזור בהגשמת המתרה הזו.

בקצב הרטרו
אווירה יוקרתית במיוחד תמצאו בסלונה בר הממוקם בלב חיי הלילה התוססים של יפו. המקום מספק מענה עבור אירועים אקסולסיביים ומעוצב בסגנון רטרו מיוחד תוך שימת דגש על ההרגשה הביתית. בסלונה בר מתמחים בארגון אירועים קטנים והדגש הוא על חוויית הלקוח. פריטים עיצוביים מכל העולם יקדמו את פניכם ויתרמו לאווירה של אירוע בוטיק, שרות הצוות המסור של הסלונה בר הוא מהטובים שיש ומהווה גורם מרכזי להצלחת האירוע. ניתן לקיים כל סוג של אירוע בסלונה בר והאורחים יהינו מאווירה אינטימית במקום נפלא.
אירוע קטן טומן בחובו שלל חוויות מרגשות. זה מתחיל בקבלת פנים עשירה ועם זאת מצומצמת יותר, אשר מאפשרת לכלל האורחים להתקבץ יחדיו ולתקשר בצורה טובה אחד עם השני. ממשיך בארוחה אינטימית ויותר אישית שנותנת גישה תקשורתית טובה יותר בין האורחים לבעלי השמחה, ומסתיים בדרך כלל במסיבה מחשמלת שמדליקה את האווירה והופכת את הערב לחוויה מהנה של ממש. כל סוג של אירוע יתקבל בברכה ויוערך בהתאם על פי רצונות אישיים.