0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אולמות לברית בתל אביב

תל אביב שופעת אולמות אירועים קטנים כגדולים מעוצבים ומרגשים שבהם כל אירוע יהיה חוויה אמתית. אירוע ברית הוא באופן טבעי מצומצם יותר. בדרך כלל החברים הקרובים והמשפחה יהיו חלק מהמוזמנים ויש צורך באולם לא גדול מדי שיכיל את האירוע. לרוב נוהגים לערוך אירוע ברית בצהרי היום או בשישי בשילוב טקס ברית מילה כהלכתו. הסלונה בר שבמתחם נוגה שביפו מתמחה באירועים מסוג זה ויציע אוכל טוב עם אווירה נעימה ולא המונית מדי.

קטן עם לב זהב
ברית היא חוויה מרגשת במיוחד וכדי להעצים אותה מומלץ לבחור במקום אשר יספק אווירה מיוחדת ושונה. הסלונה בר שבמרגלות יפו העתיקה הוא מקום מיוחד אשר מעוצב ברוח התקופה של שנות ה50 וה-60. המקום משמש כאולם לאירועים קטנים ובהחלט ניתן לערוך שם אירוע ברית. תפריט המקום מציע מנות איכותיות מתוך מגוון עשיר ומגוון הנבחר אך ורק על ידכם. בר משקאות עשיר ידאג לספק את כל הדרוש עבורכם ועבור המוזמנים שלכם ומוסיקה שתשמע באיכות סאונד מהגבוהות שיש. הסלונה בר נולד כדי להבטיח שבכל שלב שתרצו ביום תוכלו לחגוג במתחם ולקבל את המבוקש לכם- אירוע צהריים עם מוסיקת רקע או מוסיקה רועשת באירוע ערב. תפריט אישי המוגש לשולחנות או תפריט קוקטייל מסתובב בין האורחים. הסלונה הוא מקום קטן המציע לב רחב ביותר.

טעם מנצח
ברית הוא אירוע מרגש אך עם זאת מצומצם ואינטימי. בסלונה בר שבמתחם נוגה שביפו יציעו לכם לחגוג גם עם 50 אורחים בכל שעה שרק תרצו . העיצוב בקום מיוחד וההצעה כוללת בר מיוחד וגדול במיוחד שעשיר במשקאות מגוונים ועשירים במיוחד. מערכת הגברה ותאורה מתקדמים ובעיקר מנות עשירות וטעימות שידאגו שכל מוזמן שלכם יהיה מרוצה. במקום ישנם מגוון תפריטים החל מכיבוד קל, תפריט צהריים ותפריט ערב. אז אם חיפשתם מקום לחגוג את אירוע הברית, הגעתם למקום הנכון שיאפשר לכם לקבל את כל הטוב שניתן להציע ובאיכות גבוהה ומקצועיות רבה מפי צוות המלצרים ושאר נותני השרות.