0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירועים ביפו בשבת

יפו היא עיר רומנטית הפעילה באופן מלא במשך כל ימות השבוע. יום שבת הוא זמן טוב לארוז את כל המשפחה ולצאת לטייל בעיר הקסומה בעלת המבנים העתיקים והמיוחדים. יפו עשירה במקומות בילוי ובאירועים בעיקר בשבת, שביום זה פוקדים אותה מאות מטיילים אשר רוצים ליהנות מהקסם של העיר. נמל יפו הוא נמל דיג המשמר את ההיסטוריה ומאפשר ליהנות מאווירה אינטימית לנופה המרהיב של חוף הים המשגע.

אוכל קדימה אוכל
אי אפשר להתחיל בילוי בשבת בלי לחשוב קודם על הדבר החשוב מכל- אוכל. כשמארגנים טיול ביפו חשוב לזכור שמעבר לכל אזורים היפים והמבנים העתיקים יש בעיר גם לא מעט מקומות בילוי מיוחדים. אחד מהמקומות היפים בעיר הוא הסלונה בר המציע תפריט עשיר ומפנק במיוחד. בסגנון הגשה מיוחד הכולל הושבה בפינות סלון עם מלצרים לאורך כל הערב ובר מפנק המציע הושבה ומגוון משקאות אלכוהוליים בגודל עצום.

בא לי מסיבה
יפו יפה גם שמחשיך. יש האומרים את המשפט: "אין כמו יפו בלילות" וזה לא סתם. האורות המרהיבים של העיר בשילוב המבנים העתיקים והמרהיבים מספקים אווירה תוססת ומיוחדת. אם בא לכם מסיבה במקום מיוחד וממש לא שגרתי. אם תחפצו במוסיקה שתתנגן לכם יפה באוזניים, ואם תרצו להתרגש מתאורה ברמה גבוהה מתחם נגה ביפו מציע שלל מקמות בילוי, כשאחד המומלצים מבניהם הוא בר מסעדה "סלונה בר". בר הסלונה מספק אווירה של פעם, עוד טרם נולדתם וחזרה לימים העליזים של שנות החמישים והשישים. בבר ישנו מגוון עצום של אלכוהול המוגש בשולחן בר ארוך כמו שרואים בסרטים. המסעדה במקום מציעה תפריט מגוון ועשיר. לחובבי האווירה הביתית מוצעות בסלונה כורסאות סלון מפנקות ואשר יוצרות אווירה אינטימית ופרטית, ממש כמו בבית. מוסיקה נעימה באווירה מיוחדת תשלים לכם את החגיגה ותבטיח ערב מושלם.
יפו בשבת שונה מכל עיר אחרת שבה תבקרו. בשבת רוב האנשים מתפנים משבוע עמוס עבודה ופנויים לעיסוקים הקשורים בבני המשפחה. יפו עומדת בראש רשימת העדיפויות בכל הקשור למקומות בילוי ואכן יפו בשבת עמוסה מטיילים שרוצים לטעום מהאווירה המיוחדת השרויה במקום.