0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירועים פרטיים ביפו

יפו הוא מקום מצוין לערוך בו את האירועים המרגשים של חייכם. הטיילת המרהיבה בשילוב החומות העתיקות והנמל המשגע, הופכים את יפו למקום אינטימי ורומנטי שיספק אירוע בסגנון כמוהו קיים רק באגדות.

המקום בו הזמן עצר מלכת
מתחם נוגה תפס תאוצה רבה במשך השנים האחרונות, בעיקר בזכות האווירה העתיקה השוררת במקום. הסלונה בר הוא מקום נפלא למי שרוצה לחגוג אירוע מרגש ומיוחד שמחזיר את הזמן היישר אל של שנות ה50 וה60. העיצוב שייך לתקופה של פעם, ונראה כאילו הזמן עצר מלכת. השולחן הארוך בבר מזכיר את מה שאנחנו רואים בחו"ל והריהוט יעוצב על פי רצון החוגג ולפי התאמתו את האירוע.

בידוד איכותי
אירוע פרטי ביפו מציע עבור החוגגים חוויה אמתית של צלילים בשילוב מבנים עתיקים ומיוחדים במינם. ביפו אתם תוכלו ליהנות ממגוון מקומות לאירועים פרטיים מרגשים אשר יבודדו אתכם ולו לכמה שעה מהאווירה הסואנת הקיימת מחוצה לה. הסלונה בר מציע אווירה שונה ומיוחדת במינה שהופכת כל אירוע לחגיגה גדולה.

מדהים בפשטותו
הסלונה בר מגיש עבורכם מגוון סגנונות ייחודיים על פי בחירתכם, המייחדים את המקום והופכים אותו לריכוז כל מה שהעיר יפו מציעה –תרבויות ומנהגים שונים. במקום ניתן לקיים מגוון הופעות מוסיקה עם אומנים במגוון סגנונות מוסיקליים. ההושבה בסלונה בר מאופיינת בפינות הסלון המצויות בה אשר משרות אווירה חמימה של בית. בר ענקי יקדם את פניכם ושם יגישו עבורכם משקאות עשירים ומגוונים על ידי ברמנים מקצוענים שנמצאים במקום וישמחו לשר אתכם.

אוכל טוב בראש טוב
אצלנו בבר הסלונה צוות המטבח המדהים ידאג שאף אחד אבל אף אחד לא יישאר רעב. עם תפריט עשיר שיורכב מיוחד עבור האירוע שלכם.

עתיקה ומוארת
יפו היא עיר יפה ורומנטית המשלבת בתוכה מגוון תרבויות ועמים שונים. ככזו היא מאפשרת לערוך אירועים בסגנונות מיוחדים ובקומות בעלי מבנים מיוחדים המשדרגים את החגיגה למשהו שלא היה מוכר עד כה. הסלונה הוא אחד המקומות המיוחדים בעיר המאפשר לך לערוך כל אירוע שתרצו באווירת רטרו מיוחדת ומפנקת.