0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירועים פרטיים במסעדה

כל מי שהוזמן אי פעם לאירוע יעיד שהדבר הראשון שהוא חושב עליו הוא אם יהיה לו מה לאכול במקום. שמתכננים אירוע במסעדה המחשבה הופכת לפחות טורדנית, בייחוד שמדובר במסעדות מוכרות בעלות שם והמלצות, המאפשרות לאורחים לחסוך את המחשבות על הטעם ולהתרכז בחגיגה.

אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בצלחת
אירוע במסעדה מציע למעשה את כל מה שאנשים זוכרים מאירוע. אוכל טוב פירושו הנאה וכל מה שמסביב הוא התפאורה ועמוד התווך. בר הסלונה בר נציע עבורכם תפריט עשיר ומגוון של מנות שיורכבו על פי טעמך. אצלנו מסירים מהאורחים את הדאגה לטיב האוכל.

יפו לשירותכם
יפו היא עיר מרתקת במיוחד. נוף מרהיב משקיף לים ומסביב מבנים עתיקים שנותנים לעיר את הנפח הקלאסי שמחזיר אתכם לימים קדומים. מלבד כל המוזכר מי שמכיר את יפו יודע שיש בה לא מעט מקומות בילוי. מדאנס בארים יפיפיים, בתי קפה מיוחדים וכמובן הרבה מסעדות. אנו שוכנים בגאון במתחם נגה שביפו, ומציעים עבורכם אירוע פרטי המשלב את כל היתרונות שיש למסעדה להציע במקום בעל אווירה ביתית ומוזיקה טובה.

תפריט עשיר באווירה של פעם
אם אתם מעוניינים לחזור לעבר הרחוק במקום בעל אווירה קסומה, אתם מוזמנים להכיר את הסלונה בר. הבר משמש גם כמסעדה עם פינות ישיבה בסגנון סלון ועיצוב משתנה על פי בחירת החוגגים. המנות מוצעות מתוך תפריט מגוון ועשיר הנבנה במיוחד בעבור האירוע אותו תחגגו.

נותנים את הכל למשפחה
מתי בפעם האחרונה הוזמנתם לאירוע במסעדה וזכיתם בה לאירוח כמו בן בית? אתם מוזמנים לערוך את האירוע אצלנו בסלונה בר , היתרונות במקום רבים ומאפשרים אירוח בסגנון של מסעדה בתחושה ביתית חמימה. פינות סלון יספקו את ההושבה במקום ובר גדול ממדים יציע עבורכם מיטב משקאות אלכוהוליים וקלים מתוך מבחר איכותי ענק. אם אתם מתעניינים באירוע קטן ואינטימי, חדר פרטי במסעדה זה הפתרון המושלם עבוכם. מוזיקה תנעים את אוזניכם ותושמע מתוך מערכת שמע משוכללת מהמתקדמות בעולם והתאורה במקום תספק תאווה לעיניים. העיצוב במקום נתון לבחירתכם ולמעשה כל סגנון עיצוב שתרצו יוכל להתגשם אצלנו. אז בואו לחגוג בלי דאגות במקום שמציע אוכל טוב באווירה חמה ונעימה.