0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירועים פרטיים קטנים בתל אביב

הילד הגיע לגיל מצוות, אשתך בדיוק ילדה, החלטתם להתחתן. עכשיו מתחילות השאלות והתהיות- האם להזמין את החברים מהעבודה , את מי לא להזמין, מה עם החברים הרחוקים. אפשר לפתור את הכל בהחלטה אחת ברורה- אירוע פרטי קטן. יפו מציעה עבורכם את הסלונה בר כבית לאירועים קטנים.

בחזרה למשהו אחר
המסע לשנות החמישים והשישים מתחיל בבר הסלונה הממוקם במתחם נגה על מרגלות יפו העתיקה. עיצוב רטרו הנותן תחושה של מסע בזמן ומעניק אווירה ייחודית. בר ארוך המציע מגוון משקאות אלכוהוליים וחלל המציע ריהוט משתנה בהתאם לסוג האירוע. ניתן לערוך בו חתונות אינטימיות, בר או בת מצוות, אירועי ברית או בריתה ואפילו ימי הולדת. בסלונה רק אתם תקבעו איך האירוע שלכם יראה.

בסגנון שלך
רוב האירועים הם בעלי קונספט זהה, כלומר סביר להניח שתוזמנו לאירועים שחוזרים על עצמם. בסלונה בר נדאג לספק לכם משהו שונה לחלוטין. ניתן לקיים בו אירועים על שלל סוגיהם- חתונות, בר מצוות , ימי הולדת הם חלק מהחגיגות אשר נערכות במקום. אצלנו תוכלו להגשים כל חלום שתרצו וכל מה שתרצו באירוע נוכל להגשים. ריהוט בכל סגנון וקישוטים מכל סוג הם רק חלק ממה שאנחנו מסוגלים להציע.

לא תישארו רעבים
האוכל הוא המרכיב החשוב באירוע פרטי. למעשה כל אירוע טוב מתגלה ככזה בזכות האוכל שהוא מגיש לאורחים. אנחנו בסלונה בר שמנו כדגש את שביעות רצון הלקוחות ולכן בנינו תפריט עשיר ומגוון שמתאים לכל החוגגים. כל טעם, כל סגנון יקבל מאתנו חשיבות והתייחסות אישית.

בקצב שלכם
מוזיקה עושה אירועים. ניתן להגיע אל כל אחד באמצעות המוזיקה בייחוד באירוע קטן. אנחנו מודעים לחשיבותה של המוזיקה ולכן מספקים מערכת שמע מתקדמת המתהדרת בסאונד איכותי. אז פשוט נגביר את הווליום ונדאג להפוך את המקום לחגיגה אחת גדולה.

עושים את זה אחרת
אירועים קטנים הם נכס למי שרוצה לארגן חגיגה אינטימית ועם זאת גם לא מאוד צנועה. בסלונה בר כל סוג אירוע שתרצו יקבל תפנית אישית ומעניינת, המבטיחה את ההנאה הדרושה ושתהיה שונה מהאירועים שכבר מוכרים וחוזרים על עצמם פעם אחר פעם.