0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירוע ברית בתל אביב

נולד לכם ילד, קודם כל מזל טוב ואם זה ילד ראשון זאת בטח חוויה מאוד מרגשת. אירוע ברית הוא אירוע מצומצם יחסית ונערך בדרך כלל בשעות הצהריים ולפני השקיעה. למי שלא רוצה ללכת עם הזרם מוצעת אפשרות הפרדה בין טקס הברית עצמו לחגיגה הגדולה שתיערך בערב. בתל אביב ניתן לבחור כל אפשרות במגוון מקומות אופציונליים. הסלונה בר מציע חוויה מיוחדת ביפו שמבטיחה שבכל סגנון אירוע שתבחרו תצאו מרוצים.

על מרגלות יפו העתיקה
את חגיגת הברית של ילדיכם תחגגו במקום היפה ביותר. יפו היא עיר נמל אשר מציעה נופים מדהימים שעושים שימוש בחוף ימה של תל אביב. בלילה העיר נצבעת בצבעים משגעים אשר מעניקים יופי מיוחד בשילוב מבנים עתיקים שאין שני להם. בבר הסלונה שבמתחם נגה דואגים שהחוגגים יהינו מאווירה רטרואקטיבית מיוחדת המחזירה לשנות ה50 וה60. עיצוב מיוחד אשר ניתן לשינוי על פי החלטתכם הבלעדית ובר משקאות מיוחד וארוך במיוחד יעצים את החגיגה במקום. תפריט האוכל במקום הוא עשיר ומגוון במיוחד ומנות אוכל ססגוניות יבטיחו עבורכם רמה גבוהה של טעמים מרגשים.

כל הפתרונות במקום אחד
בין אם תרצו אירוע צהריים וגם אם תחשקו באירוע ערב, בסלונה בר נמצא את הפתרון עבורכם. עם עיצוב רטרו בשילוב ריהוט על פי בחירתכם ובר עצום אשר מציע עבורכם שלל משקאות עשירים ומפנקים כל אחד ייצא מרוצה. המוזיקה במקום תנוגן מתוך מערכת הגברה מתקדמת והתאורה הנלווית מיוחדת ברוח תקופת הרטרו. הצלילים במקום יותאמו בהתאם לאירוע שלכם- בברית צהריים תשולב מוזיקה נעימה ורגועה יותר ובברית ערב תקפיץ אתכם מוזיקה רועשת יותר.

להרגיש כמו בבית
ברית הוא אירוע משפחתי מצומצם אשר מרכז בתוכו את האנשים הקרובים אליכם ביותר. אין דבר יותר קרוב ואינטימי מלארח את הקרובים אליכם אצלכם בתוך הבית. בסלונה בר נסדר לכם אווירה ביתית וחמימה. זה מתחיל בעיצוב ששואב את השראתו מהימים של שנות ה50 וה60 העליזות וממשיך בהושבה המיוחדת הכוללת פינות סלון אישיות ממש כמו שאתם רגילים מהבית.