0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירוע עסקי / אירועים עסקיים בתל אביב

תל אביב הגדולה שופעת בהרבה מאוד מקומות אפשריים לאירוח אירועים עסקיים. אירוע קטן יכול להתקיים במסעדה בחדר פרטי המצוי בתוכה או בפאב שבדרך כלל משמש כחלל להרקדה. כשמדובר באירוע עסקי גדול יותר ניתן לשכור אולם אירועים שמשמש לחתונות, או אפילו להשתמש במקומות מקוריים יותר כמו בריכה בגג של בית מלון או חוף ים. באירוע עסקי צריכה להיות זיקה של החוגגים לארגון העסקי שמארגן את האירוע. ערבי עובדים הם הנפוצים שבאירועים העסקיים, אך ניתן לקיים גם ערבי השקה ללקוחות וערבי הוקרה. הסלונה בר שבמתחם נוגה שביפו מציע לכם את האירוע העסקי האולטימטיבי, המשלב את כל מה שצריך להצלחה מרבית של הערב.

עסקי ביפו
בלב יפו העתיקה ממש במרכז העניינים במתחם נגה נמצא הסלונה בר. האירוע העסקי שלך כבר לא יראה אותו דבר במקום הזה. בכניסה למתחם תיהנו מנופיה הקסומים של אחת הערים היפות בישראל, יפו. האווירה מבחוץ מכניסה את החוגגים לתוך מסע קסום בזמן. בסלונה בר תקבלו לנגד עיניכם עיצוב רטרו המחזיר לשנות ה50 וה60 המרתקות. בסלונה בר ישנו בר מפנק המתאים את עצמו לכל סוג של אירוע שתבחרו. העיצוב שלו מזכיר את הברים של ארצות הברית והוא ארוך במיוחד ומציע עבורכם משקאות אלכוהוליים וקלים מכל מני סוגים.

בכל דרך שתבחרו
האוכל שיוגש הוא מתוך תפריט עשיר ומגוון שיבנה במיוחד עבורכם. בסלונה יספקו עבורכם ציוד הושבה על פי בחירתכם ואבזור מולטימדיה ומערכת הגברה מהמשוכללים שיש. אין ספק שהנוף המרהיב של יפו בשילוב המבנים העתיקים יקנה עבורכם את האירוע העסקי הטוב ביותר. אם תבחרו באירוע השקה תוכלו לנצל את הבר לצורך משקאות וחטיפים בלבד ולהשתמש במסכים ומקרנים. לאירוע של מסיבה קיימת עמדת דיג'יי מדליקה שתרקיד אתכם לאורך כל הלילה. ניתן לשלב באירועים גם ארוחה מתפריט קוקטייל בו המנות מסתובבות בין הקהל ומתפריט הגשה הישר לשולחנות.
אירוע עסקי הוא המפתח להצעיד את העסק שלכם קדימה והוא נועד על מנת לחזק את הקשר בין העובדים לחברה ובין החברה ללקוחות. חשוב לבחור במקום המתאים שיספק את הכלים הנכונים לקיום אירוע שכזה.