0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירוע עסקי קטן

אירוע עסקי קטן הוא זמן המוקדש לעובדים ולחברה במקום פרטי. גם השקות ומפגש בין אנשי מכירות ללקוחות נכללים בתוך הקטגוריה של אירוע עסקי. הזמן המוקדש באירוע הינו לצרכי היכרות מעמיקה בין הצדדים השונים שבארגון, שבדרך כלל אינם נפגשים יתר על המידה בשעות העבודה. בנוסף לכך מדובר על חוויה לעובדים המקנה בהם מוטיבציה וכוחות מחודשים ואפשרות מפגש מרתקת בין ההנהלה ללקוחות הנבחרים. אירוע עסקי בדרך כלל מתחיל בשיחה קצרה עם העובדים, בדרך כלל של המנכ"ל ולכן רצוי שהמקום אותו תבחרו יהיה מצויד במקרן. המשך האירוע הינו דינאמי ויכול להמשך עם מופע של אמן אורח או במסיבת ריקודים בשילוב אוכל טוב. יפו מציעה עבורכם את הסלונה בר שבמתחם נוגה בעיר, שישמש אתכם באירוע העסקי הקטן אותו תרצו לארגן.

הנאה ביפו
יפו מציגה עבורכם שלל מקומות לאירוח אירוע עסקי. מתחם נגה ביפו מציע עבורכם את הסלונה בר כמקום המתמחה באירוח האירוע שלך. מקרנים אשר יקרינו מצגות ואלמנטים לבחירתכם. ריהוט שיבחר יעניק את הבסיס לאירוע ובר מפנק אשר יגיש משקאות אלכוהוליים ממבחר סוגים. תפריט האוכל במקום יותאם עבורכם ויוגש במהלך האירוע לשביעות רצונכם. מוסיקה תתנגן ממערכת ההגברה במקום ותוסיף לאווירה המיוחדת. צוות המקום המיומן ידאג עבורכם שכל מה שתרצו להגשים יתבצע על הצד הטוב ביותר.

כמה שיותר קרוב
אירוע עסקי קטן מחבר בצורה טובה בין העובדים לחברה או בין המנהלים ללקוחות. כשמתכננים אירוע עסקי חשוב לזכור שככול שהוא יותר קטן כך קיימת גישה טובה יותר לכל אחד מהנוכחים. בסלונה בר ביפו תוכלו לארגן אירוע עסקי קטן בשילוב כל האלמנטים הדרושים לכם- מקרן להקרנת סרטונים ושקפים, מוזיקה טובה, שולחנות וכסאות המסודרים לפי בחירתכם ובר שיש בו הכל מהכל. אם תרצו לארגן מסיבת עובדים או ערבי צוות תוכלו ליהנות גם מעמדת הדי ג'יי שעושה שימוש במערכת ההגברה והתאורה המתקדמים ביותר. בסלונה בר אתם תצאו למסע בזמן היישר לתוך שנות ה50 וה60 העליזות עם ציורים על הקירות ועיצוב המקום ברוח התקופה. תפריט האוכל יוגש על פי בחירתכם מתוך ממגוון עשיר של מנות אפשריות.