0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירוע קטן תל אביב

תל אביב שופעת במקומות לאירועים קטנים. כמעט בכל פינה בעיר תמצאו בית קפה, מסעדה או אולם שיוכל לארח אירוע קטן. את היתרונות שבאירוע כזה קשה להסתיר ונראה כאילו עולות על החסרונות. הקרבה האמתית לאורחים שלכם נפגעת כאשר מדובר באירוע גדול והמוני. באירוע של מאות מוזמנים אתם תזדקקו לסרט הוידאו כדי להתחקות אחר אותם אנשים שהיו באירוע שלכם. ישנם מקרים בהם בכלל לא תדעו מי היה באמת באירוע שלכם וישנם כאלו שיגיעו רק כי הם חייבים. אירוע קטן חוסך מכם את כל הבלגאן וכאב הראש המיותרים. ביפו תמצאו מגוון מקומות לאירוע קטן ברמה גבוהה. הסלונה בר שבמתחם נוגה מאפשר עבורכם קיום אירוע קטן ומתחייב למפגש אינטימי עם כל קרוביכם.

יפו בלילות
הסלונה בר שוכן ביפו העתיקה ממש בתוך מתחם נוגה התוסס והמקפיץ. אל מול חומות העיר יפו והים הנושק סביב, אתם מוזמנים להיכנס למקום שיהפוך כל אירוע שלכם לחוויה. בסולונה מומחים בקיום אירוע קטן ויעניקו לכם ליווי אישי משלב הרעיון ועד לבחירת כל פריטי האירוע. הריהוט נבחר על ידכם וישמש כתומך לעיצוב הרטרו שכבר נמצא במקום. בר יפיפה וארוך במיוחד שבו נמצאים נותני שירות מעולים שיציעו עבור החוגגים משקאות מסוגים שונים. תפריט האוכל ישביע אתכם עם מגוון מנות טעימות ואיכותיות. בסלונה ישנו ציוד מתקדם של הגברה ותאורה על מנת להבטיח שכל מוסיקה שתרצו תישמע באיכות הגבוהה ביותר.

שוברים את המיתוס במסעדה
אירוע קטן יכול להיות מושלם כשמדובר במסעדה. מסעדה תעזור לכם לקיים את האירוע שתמיד רציתם באווירה אינטימית ויוקרתית. האירוח במסעדה מאפשר לאורחים שלכם להסיר את הדאגות מהאוכל ולהתרכז בשמחה הגדולה. בסלונה בר ישנו תפריט מגוון במיוחד המאפשר לכל אחד ליהנות מארוחה טובה. את התפריט תרכיבו בעצמכם בסיוע המומחים של סלונה בר. המקום המיוחד מתפקד גם כמסעדה וכידוע לכם אין דבר המשקף חגיגה גדולה ממסעדה מפנקת. לצד המנות העשירות תוכלו ליהנות מבר גדול במיוחד המציע כמעט כל משקה שרק תחשבו עליו- משקאות קלים על שלל סוגיהם ואלכוהוליים.