0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אם אתם מחפשים מקום אלטרנטיבי למסיבת הברית

עושים לכם חיים קלים

את האושר שבלידה של תינוק חדש קשה לתאר במילים. ההצטרפות של הכוכב החדש למשפחה שלכם תהווה סיבה מצוינת לחגוג עם החברים והמשפחה. יפו כאחת הערים היפות ביותר מציעה לחוגגים את הנוף הייחודי לה ואת השקט המגיע מכיוון הים של תל אביב. סלונה ארט בר הממוקם בלב העיר במתחם נוגה, מעוניין לקחת חלק פעיל בחגיגה המיוחדת שלכם ולהציע לכם את המקום שחושב בצורה קצת אחרת.

 

לא צריך יותר מזה

חגיגת ברית מבוצעת בדרך כלל כמספר ימים עד חודש מטקס הברית המסורתי. מדובר באפשרות של המשפחה לחגוג עם כל הקרובים שלא ניתן לארח בדרך אחרת מסיבות טכניות. סלונה ארט בר מאפשר לכם לקבל אירוע יוצא דופן בעל אווירה שונה מכל מקום אחר שקיים בשוק. תפריט אוכל מגוון הנתון לבחירת בעלי השמחה משתלב היטב עם עיצוב הרטרו שיש למקום להציע לכם. כל פרטי האירוע לרבות העיצוב ניתן לבחירה על ידכם באופן בלעדי.

 

לצאת עם חיוך

אירוע  חגיגת ברית בסלונה מציע את כל הפינוקים שיהפכו אותו למקום ששווה לזכור. בר גדול המכיל בתוכו כל משקה קל ואלכוהולי שתבחרו, אוכל מתפריט שיבנה עבורם באופן בלעדי ומוזיקה בסאונד אקוסטי מרהיב להשלמת האווירה הכללית. על מנת שכולם יתאהבו בגוזל הקטן שלכם, הותקן במקום מקרן איכותי שיאפשר הצגת תמונות וסרטונים שהכנתם מבעוד מועד. אם אתם חפצים באירוע יוצא דופן וכזה שידברו עליו עוד זמן רב, לסלונה ארט בר יש את כל התשובות בשבילכם.