0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

בלונים לקישוט כל אירוע

אירועים מרחשים לנגד עיננו מדי יום במהלך שגרת החיים. אנו נוהגים לחגוג כמעט כל דבר, וכאשר אין סיבה למסיבה נהוג לערוך מפגש עם כל החברים הקרובים. מה שהופך את האירוע למשמח הוא האנשים שמאכלסים אותו, כשכל מקום יכול להיות טוב מספיק. תפאורה יכולה לשדרג את האירוע ולהוסיף לו נפח וצבע.
אירועים מלווים את חיינו והופכים אותם למעניינים יותר. בלונים מסייעים לשדרוג האווירה להרבה יותר שמחה. אם מדובר בארגון של אירוע פרטי, וגם כאשר אנחנו מעוניינים לחגוג עם עובדי החברה שלנו, ניתן לעשות שימוש בבלונים מתנפחים בשלל צורות וצבעים.

מתאימים לכל גיל
ימי הולדת מזוהים עם קישוטים יותר מכל, אך ניתן לראות כל אירוע אשר מתהדר ברמה כזו או אחרת של תפאורה. זה יכול להיות אירוע לכל גיל, ואין אחד שלא ישמח לתחזק את האירוע שלו עם קישוטים בדמות בלונים מתנפחים. סלונה בר הוא מקום לאירועים קטנים, אשר ממוקם במתחם נוגה שביפו. ניתן לערוך בו אירועים מכל סוג, וליהנות מאווירה יוצאת דופן באחת מהערים היפות בישראל.
את האירועים ניתק לקטלג על פי הסגנון שלהם, הנערכים באופן פרטי או עסקי. אירוע פרטי יכול להתבצע במטרה להנציח מאורע מיוחד. אירוע עסקי ינעים את זמנם של העובדים והלקוחות, ויתרום לגיבוש. בלונים יכולים לתרום בהיותם צבעוניים, וכאלו אשר מכילים הדפס של לוגו או שמות החוגגים.

כולם רוצים לשמוח
מטרת האירועים בחיינו הוא לעשות טוב על הלב. שום אירוע לא יהיה שלם ללא החלק האמנותי שבו, המשתלב בצורה מושלמת עם התפאורה מסביב. בלונים בהחלט מצליחים להחדיר את אווירת השמחה הנחוצה עבורנו, והם מגיעים על פי בחירה במגוון צבעים וצורות.
אם אתם חושבים לערוך אירוע, גם אם יש לכם סיבה טובה ואפילו אם לא, מתחם סלונה בר יוכל לשמש לכם כבית חם. בשילוב עם כל האלמנטים הנחוצים: אוכל טוב, אלכוהול ברמה גבוהה תוצרת הארץ וחוץ, מוזיקה המתנגנת באמצעות צוות המקום או איש מקצוע חיצוני, ובעיקר עיצוב שונה אשר לא נצפה בכל מקום. בלונים מעצימים את החוויה, והופכים כל תכנון שלכם לחוויה שלא תישכח הרבה מאוד זמן.