0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

האם ניתן לקיים חתונה בסלונה

הדור הבא בעולם החתונות

חתונה היא חלק חשוב ביותר במעבר בין סטטוסים. הוא מאפשר לנו לחיות את החיים האמתיים כזוג ולאחר מכן להמשיך כמשפחה. האירוע המרגש נחשב בעיני רבים לציון דרך שיש לחגוג אותו בדרך הכי המונית שיש. הפקות יוקרתיות הכוללות שכירת ציוד רב וביגוד מתאים, ילהיבו אתכם ויגרמו לכם לשלוף את הארנקים ולחתום על המחאות שמנות, שספק אם תצליחו לכסות באמצעות מתנות האורחים.  אם אתם בעלי ראש פתוח ומעוניינים לחגוג חתונה באירוע אינטימי שכולל את הכל מהכל ומאפשר לכם להגיע אל כל האורחים שלכם, לסלונה ארט בר יש בשורה משמחת עבורכם.

 

מקום קטן באווירה גדולה

סלונה ארט בר הנו הבית שלכם לאירועים קטנים. קיום חתונה במקום מומלצת בעיקר בשל העובדה שישנה האפשרות לגעת בכל האורחים, ולדעת בדיוק מי הגיע לחגוג אתכם. זאת בניגוד לאירוע גדול והמוני שבו לא ניתן להקדיש זמן לכל אורח שלכם. את התפאורה יעניק עבורם בר גדול ממדים, שהצוות המיומן שמצוי בו ידאג להשקות אתכם ואת האורחים שלכם בשלל משקאות  מתוצרת מקומית וחוץ.

 

חופה לקרובים ביותר

מלבד אווירה אינטימית מפנקת, החתונה בסלונה תתקיים במתכונת מיוחדת במינה. טקס חופה ניתן לערוך בבמה המצויה בחלל האולם הפנימי, כשבנוסף ניתן למקם אותה בחצר הקטנה בימים חמים. תאורה אלקטרונית הכוללת נברשות יוקרתיות מייחדת את המקום ותורמת לתפאורה הכוללת. ההבטחה שלכם תהיה כי מי שיהיה נוכח בטקס החופה שלכם ירצה להיות נוכח ולא יגיע על מנת לצאת מידי חובה. אירוע בסלונה בר מתאים לכל כמות קטנה של אורחים שתזמינו ובכל מקרה לא תעלה הכמות על פני 200 מוזמנים. הרעיון הכלי הוא לברוח מההמוניות ולייצר אווירה ביתית הכוללת רק את הקרובים אליכם ביותר. עיצוב המקום בשילוב אלמנטים משנות ה50 וה60 ניתן לבחירה על ידכם במגוון אופציות, כמו גם תפריט המזון העשיר במגוון סגנונות. חתונה בסלונה בר היא אבן דרך בקיומה של חתונה מהדור החדש בו לא חייבים להזמין אורחים כדי למלא חורים ריקים.