0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

יפו אירועים קטנים

ברוכים הבאים לאחד המקומות הרומנטיים ביותר שיש. שופעת במבנים עתיקים ובמקומות המקנים אווירה קדומה, תאורה שמאירה את כל העיר בלילות ואווירה המנתקת אותך מהמציאות היום יומית. יפו היא עיר מצוינת לערוך בה אירועים קטנים ואינטימיים, וניתן למצוא בה שלל מקומות בעלי עיצוב מרהיב אשר מתאימים כדי להמחיש את האווירה המיוחדת שקיימת בעיר. מתחם נגה שביפו מציע עבור החוגגים שלל מקומות כמענה על הצורך שבאירוע קטן. הסלונה בר הוא אחד מהמקומות היפים והמיוחדים ביותר שבנוסף לעיצוב רטרו נעים לעין מאפשר לערוך את האירוע של חייכם באווירה מצומצמת ואינטימית.

לחזור בזמן עם טוויסט
שמישהו יגיד לכם שהוא יכול לחזור אחורה בזמן בוודאי תחשבי שהוא השתגע. במתחם נגה ביפו העתיקה שוכן הסלונה בר, הידוע באווירת הרטרו השוכנת בו. העיצוב שייך לשנות ה-50 וה-60 וניתן לבחור עיצוב וריהוט לפי טעם אישי. פתרונות ההושבה במקום מגוונות ולמעשה מאפשרים עוברכם לבחור בין כורסאות סלון להושבה הקלאסית סביב שולחנות. בנוסף לתחושת החזרה בזמן בר מפנק וארוך יגיש עבורכם משקאות אלכוהוליים וקלים מסוגים שונים. אוכל יוגש מתוך תפריט עשיר ומגוון ומוסיקה תושמע באמצעות סאונד עשיר. צוות המקום המקצועי והאדיב ידאג להפוך כל אירוע לחגיגה של ממש.

לא סתם עוד בית קפה
אווירה זה דבר חשוב ביותר שמדובר באירוע קטן. בסלונה בר שבמתחם נגה ביפו מתמחים בליצור עבורכם את האווירה האינטימית ההכרחית כל כך לאירוע. כורסאות סלון מעוצבות ומושקעות יהוו את בסיס ההושבה במקום ויתרמו לתחושת הביחד הזכורה מאירועים ביתיים. בסלונה בר תהיה לכם גישה לכל אחד מהאורחים שלכם ולא תצטרכו לחכות לסרט הווידאו כדי לגלות מי היה באירוע שלכם.
בפעם הבאה שאתם מתכננים אירוע תחשבו על משהו מיוחד באמת ותגיעו היישר ליפו. הקסם של העיר הזאת יגרום לכל אחד להתאהב באירוע שלכם ולהתמכר לאווירה המיוחדת. הקלישאה המספרת כי אין כמו יפו בלילות מתבררת כנכונה, ובלילה שכל האורות כבים נגלה ביפו עולם שלם של קסם שיוצר אווירה שונה שלא זכורה משום מקום אחר.