033814546
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 033814546
*
*
*
*

למה לקיים אירוע בסלונה

 

אתם חייבים את זה לעצמכם

נפלאות החיים מבשרות לנו על אירועים הצצים מדי יום במהלך חיינו. אירועים אלו מתפרשים בסופו של דבר לחגיגות אמתיות של ממש וישנו הצורך לשכור מקום ראוי שיאכלס את כל המוזמנים שלכם. מקומות רבים מציעים ארגון של אירועים ברמות שונות של איכות. סלונה ארט בר מציע לחוגגים בית חם ואטרקטיבי במיוחד לכל אותם אנשים שמאסו באירועים גדולים והמוניים.

 

אינטימיות היא שם המשחק

בסלונה ארט בר אתם קובעים איך יראה האירוע שלכם. מעיצוב רטרו המשתנה על פי טעמכם האישי ותפריט שיבנה במיוחד עבורכם על ידי טובי המוחות, תזכו לחוויה יוצאת דופן כפי שטרם זכיתם להכיר. שחקן החיזוק המרכזי הוא הבר הגדול שמאפיין את המקום וצובע אותו בצבעים מיוחדים. שרותי הבר מציעים את כל סוגי המשקאות מתוצרת מקומית וגם כאלו שמיובאים מעבר לים. אינטימיות משחקת תפקיד חשוב בסלונה והאירועים שמאורגנים במקום מתאימים לכמות שלא עולה על 200 חוגגים.

 

כל מה שאתם צריכים ויותר

יפו היא אחת הערים היפות והמיוחדות מערי המרכז כחלק מהעיר תל אביב הגדולה וההמונית. מתחם נוגה שנמצא בלב העיר מכיל בתוכו את בר הסלונה, שמעוצב בסגנון מיוחד המשרה אווירה אינטימית יוצאת דופן. במקום ישנה במה עליה ניתן להופיע ולערוך טקסים. מקרן ישמש בעבור קריוקי והקרנת מצגות וסרטים ותאורה אלקטרונית משוכללת בשילוב רמקולים חדישים יבטיחו להעניק לכם את האירוע עליו חלמתם.