0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

מסעדות לאירועים קטנים בתל אביב

אירוע קטן משלב בתוכו את אלמנט האינטימיות הכל כך חסר באירועים גדולים. אירועים קטנים במסעדות טובים פי כמה כי הם מבטיחים בדרך כלל לשים את האוכל במרכז החגיגה. הרמה בדרך כלל מאוד טובה וכולם יוצאים מרוצים. הסלונה בר מאפשר עבורכם לערוך אירוע קטן אך עם אווירה קסומה ואיכותית למדי.

רטרו בקטן
חגיגה אמתית מתרחשת במקום קטן בו לכולם תהיה גישה לכולם ולא יהיה מרחק רב בין הקצוות השונים של מקום האירוע. סלונה בר שבמרגלות מתחם נגה ביפו יעניק לכם פתרון של מסעדה בעיצוב מיוחד אשר יחזיר אתכם אחורה בזמן. ההושבה במקום היא בכורסאות סלון נוחות ומפנקות וגם סביב שולחן בר גדול במיוחד. התפריט המוצע עשיר יותאם במיוחד לאירוע אותו אתם רוצים לחגוג. ניתן לשנות את הריהוט במקום בהתאם לסגנון האירוע והרצונות האישיים שלכם. 

האוכל במרכז העניינים
רק באמצעות ייעוץ קולינרי אסטרטגי המסעדה שלכם תקבל תכנית עסקית מלאה שתאפשר לה להצליח. הסלונה בר נוצר במטרה להעניק לחוגגים את האפשרות למקום קטן ואיכותי, שיאפשר קיום אירוע שייהנה מכל היתרונות של מסעדה. מרבית החוגגים מיחסים לאוכל את המרכיב החשוב ביותר באירוע ואכן שאנחנו רוצים לחגוג מאורע חשוב הדבר הראשון שנחשוב עליו הוא על חגיגה במסעדה. בסלונה בר האוכל נבחר בפינצטה ומוגשת עבורכם אפשרות בחירה מתוך מגוון המנות העשירות והמפנקות שיש לנו להציע. תוכלו לבחור בסגנון התפריט הקלאסי בו קיימת עקביות ומוגשות מנות על פי מנה ראשונה , עיקרית וקינוח, לבין סגנון הקוקטייל שבו התפריט נע ומסתובב בין האורחים.

מומחים בהרקדה
גם אם תרצו אירוע שקט וצנוע וגם אם תרצו לקרוע את הרחבה בכל דרך נספק את צרכיכם. במסעדה לאירועים קטנים בדרך כלל פחות נח לרקוד. אצלנו תשמחו ודאי להכיר עמדת דיג'יי מסודרת שתוצע לרשותכם ביום האירוע ותוכלו להביא כל בעל מקצוע שתרצו, שיעשה שימוש במערכת הסאונד המתקדמת והאיכותית. התאורה במקום גם מביאה עבורכם בשורה חדשה ומרעננת שעושה שימוש בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת. אנו בסלונה בר נדאג לספק לכם את כל הדרוש על מנת להרקיד אתכם עד השעות הקטנות.