0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירועים קטנים בתל אביב

אתם רוצים לחגוג את המאורעות המשמחים של חייכם – לידת ילדיכם, בר/בת מצווה, חתונה אבל לא מעוניינים לשתף בהם את כל העולם. אווירה אינטימית היא מתכון מושלם לאירוע מוצלח ואישי. בדיוק לשם כך נוצר הסלונה בר שישמח לארח את האירוע שתמיד רציתם.

מתאים את עצמו בשבילך
במתחם נגה שביפו נמצא הסלונה בר, המתהדר בסגנון ייחודי ומאפשר לערוך בו כמעט כל סגנון של אירוע. תמצאו פינות סלון מושקעות במיוחד המקנות אווירה ביתית מיוחדת וחמימה למדי. הריהוט והאבזור בסלונה משתנה לפי האירוע אותו הוא מארח , והעיצוב מרשים שמחזיר אותך אחורה בזמן היישר לשנות ה50 וה-60.

להרגיש את כולם
אירוע קטן מאפשר לך להקדיש יותר זמן לאורחים שלך להבדיל מאירוע גדול והמוני.
הסלונה בר מאפשר לך להעצים את היתרונות שעבורם מתקיים אירוע בסדר גודל כזה. במקום קיימת הושבה אינטימית, הכוללת גם בר גדול במיוחד המספק משקאות עשירים ומגוונים. באמצעות כאן טעים תמצאו מסעדות טבעוניות בתל אביב שידאגו לרווחת הסביבה ולטובת האורחים שלכם.

מוזיקה שקטה או לרקוד עד אור הבוקר
מוזיקה היא הפסקול של חיינו ואין כמעט אירוע בעולם שלא עושה שימוש בכלי המיוחד הזה. אצלנו בסלונה בר שמים דגש רב על המוזיקה באמצעות מערכת שמע משוכללת וסאונד מדהים. בסלונה תוכלו להשתמש במוזיקה שקטה לאירוע רגוע יותר כמו ברית או במוזיקה רועשת לאירוע קצבי יותר כמו חתונה ובר / בת מצווה.

טעם מנצח
מוזיקה טובה הולכת עם טעם טוב. בסלונה בר יודעים שהאוכל הוא מרכיב חשוב בבניית אירוע מוצלח ועל כן מציעים תפריט עשיר ומגוון שיתאים לכל אורח שלכם. תפריט משובח הכולל את הסגנון הקלאסי בהגשה לשולחנות או תפריט קוקטייל מסתובב, רק אתם תחליטו מה מתאים לאירוע שלכם.

ללכת עם הלב
אירוע קטן מצריך מכם לשתף בו אך ורק את הקרובים אליכם ביותר. בין יתרונותיו הרבים ניתן למצוא את הקרבה והאינטימיות החסרים כל כך באירועים גדולים והמוניים. אירוע קטן יבטיח חגיגה מיוחדת שתיזכר לאורך זמן והנאה של כלל האורחים שבדרך כלל נבלעים בהמון הגדול שמצוי באירוע גדול והמוני.