0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירוע בר/בת מצווה במסעדה

מסעדה היא מקום שבו אנשים באים ליהנות מאוכל טוב ומבילוי מחוץ לבית. אירוע בר או בת מצווה במסעדה יחבר את הבילוי המוכר כל כך לכדי חגיגה אחת גדולה ומיוחדת. האורחים שלכם יהינו מוכל ברמות גבוהות ואתם ממקום אשר משלב איכויות של אולם גדול באירוע קטן יחסית. ביפו תמצאו שלל מסעדות המתאימות לאירוח אירוע ב/בת מצווה. בר הסלונה שבמתחם נגה ביפו מציע שלל אפשרויות לחגוג את בר/בת המצווה במסעדה.

היפה ביותר
אין כמו יפו בלילות אבל גם בצהרי היום היופי מדבר בעד עצמו. אירוע בר או בת המצווה שתחגגו יקבל תפנית שונה במקום המדהים הזה. יפו מציעה מגוון של מקומות בילוי ומסעדות שישמשו לאירוע בר או בת המצווה של ילדיכם. אחת המסעדות היא הסלונה בר המתהדרת בעיצוב רטרו משכנע ובמגוון פתרונות הושבה ומנות איכותיות. המסעדה מתאימה לאירוח קטן יחסי ואינטימי שיעניק לילדיכם את החגיגה שציפה לה כל כך בשילוב כל האלמנטים הטכנולוגיים מהרמות הגבוהות ביותר. בר המקום מעוצב וגדול במיוחד אשר ישמח את הלב של אורחיכם בסיוע משקאות מסוגים שונים.

עיצוב מרשים 
הסלונה בר מעוצב בסגנון שונה ממה שאתם מכירים בדרך כלל ומציע חוויית רטרו המחזירה לשנות ה50-60. ההושבה במקום היא באמצעות כורסאות סלון מפנקות ברוח התקופה, הניתנים לבחירת החוגגים. הבר נבנה בסגנון הברים הגדולים מארצות הברית והוא מתהדר בשולחן גדול במיוחד בעיצוב קלאסי. מבחינת ציוד טכנולוגי תמצאו תאורה מיוחדת ומערכת הגברה מהמשוכללות שיש היום.

יוקרה במרכז העניינים
שחוגגים בר או בת מצווה חשוב שבסיום הערב המאושר יישאר לכם טעם טוב בפה. המסעדה שבסלונה בר מציעה מנות מפנקות במיוחד מתוך תפריט עשיר שייבחרו על ידיכם. תוכלו להתאים את התפריט של הערב כך שכל האורחים שלכם יצאו שבעי רצון. בסלונה בר תזכו ליהנות מאירוע בר/בת מצווה קטן, אך עם זאת מושקע והמכיל בתוכו את כל מה שצריך. כל האלמנטים הקיימים במקום יוצרים את האווירה המחשמלת והיוקרתית שהיא חלומו של כל נער ונערה מתבגרים ביום חגיגת בר/בת המצווה שלהם.