0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירוע בר/ בת מצווה קטן

אתם יודעים איך זה, אתם אף פעם לא מאמינים שהוא גדל תמיד היא תישאר הנסיכה הקטנה. בכל זאת ובלי שכמעט הרגשתם הם גדלו והתפתחו ועכשיו הם חוגגים. הוא חוגג בר מצווה ועולה למצוות, היא חוגגת בת מצווה ומתחילה את שלב הבגרות. אז אם בא לכם לחגוג את האירוע במקום קטן ומיוחד ואתם מחפשים רעיונות לבת מצווה מצומצמת, מפאת כמות מוזמנים או מתוך בחירה להזמין את הקרובים ביותר, ישנם מקומות שיציעו לכם לערוך אירוע קטן ועם זאת להרגיש כמו באירוע גדול. אחד המקומות לאירוח אירוע שכזה הוא הסלונה בר שממוקם במתחם נוגה שביפו העתיקה. אירוע בר/בת המצווה של ילדיכם לא יכול היה להיות מושלם יותר – יהיו רק חלק קטן מהמילים שיושמעו בתום החגיגות במקום.

מיוחדת במינה
יפו היא עיר המציעה את כל מה שדרוש לאווירה עתיקה ומיוחדת. המבנים המיוחדים בשילוב תאורה מושלמת בלילות מבטיחים שאירוע בר או בת המצווה של ילדיכם יהפוך לחגיגה איכותית ומהפנטת. בר הסלונה יעניק לכם את כל מה שצריך באירוע מהסוג הזה. במקום הממוקם במתחם נוגה שביפו תוכלו לארגן אירוע בר/בת מצווה קטן ומיוחד המציע הושבה לכמות אורחים קטנה. סגנון המקום מחזיר אחורה לשנות ה50 וה60 מבחינת העיצוב, וידאג לכם להושבה בכורסאות סלון, שולחנות ובר מפנק בעל שולחן גדול המציע כל משקה שרק תרצו. הסאונד במקום ימקסם את האווירה הקסומה ויבטיח שכל סגנון מוסיקה שתבחרו יושמע בצורה הטובה ביותר. צוות המקום ילווה אתכם משלב התכנון ועד לביצוע עצמו ויעניק לילדיכם את הדרוש להגשמת האירוע עליו חלם.

הכל נשאר במשפחה
אין דבר מקסים יותר מלערוך אירוע בר/בת מצוה בהרגשה שטרחתם והשקעתם עבור האורחים שלכם. בר הסלונה הממוקם במתחם נוגה התוסס יגשים את השאיפה הזו שלכם ויכיל עבורכם אירוע באווירה ביתית מחשמלת. עיצוב חם ונעים ישרה את האווירה המפנקת והמזמינה, הושבה בכורסאות סלון יפריח בכם את התחושה והאינטימיות שמאפשרת גישה לכל אחד מהאורחים יבטיח סופי שאת האירוע הזה העתקתם ישירות מהבית שלכם. בסלונה בר אירוע בר / בת המצווה של ילדיכם יוכתר לאירוע של השנה בזכות הקסם הקיים במקום, המאפשר להגשים כמעט כל מה שעולה על רוחכם.