0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

הפקת אירוע חברה – מה לעשות בשביל להצליח?

בתחרות העסקית העזה הקיימת כמעט בכל תחום בישראל ובעולם, מנסות כלל החברות להרשים את עובדיהן ולקוחותיהן בשלל דרכים יצירתיות. החל מפרסום מקורי, דרך הטבות ופרסים ועד אירועי חברה נוצצים המעבירים מסר חד וברור – אנחנו מעריכים אתכם ומוקירים את פועלכם. בהתאם לכך, הפקת אירוע חברה הפכה למשימה לא פשוטה הדורשת ידע וניסיון. לא עוד השכרת אולם קטן, קייטרינג משפחתי ודיסק מוסיקת שנות ה-80' ברקע. הסטנדרט של היום דורש הרבה יותר. ובמילים אחרות – פנייה אל חברת הפקות מקצועית.

 

חברת הפקת אירועים - לחגוג ולשמוח בצורה נבונה

אז ההחלטה הראשונה והחכמה ביותר שתקבלו בנוגע להפקת האירוע הצפוי לכם היא פשוט להשאיר את העבודה אצל המקצוענים – חברות ההפקה. גם אם ביום יום אתם מנהלים מאות עובדים וסוגרים עסקאות של מיליונים, להפיק אירוע כמו שצריך אתם, בסבירות גבוהה, לא יודעים, אז חבל על המאמץ. כמובן שחשוב מאוד לבחון היטב את החברה המועמדת ולא להסתפק בחברה הראשונה שקופצת לכם בגוגל. מה בדיוק יש לבדוק? שמחים ששאלתם. להלן מספר דגשים שחשוב לבדוק מראש מול החברה המיועדת, לשם הפקת אירוע חברה מהאגדות:

 

  • רקע כללי – כמה שנים החברה קיימת? כמה עובדים יש לה? מי הבעלים? המנכ"ל?

 

  • התאמה לאירוע שלכם – האם החברה מנוסה באירועי חברה בסדר הגודל הצפוי באירוע שלכם ובסגנון אותו אתם רוצים להביא לאירוע?

 

  • חוות דעת – קראו כמה שיותר ביקורות, חיוביות ושליליות, על החברה. עשו זאת באתרי חוות דעת אובייקטיבים ולא באתר החברה. נסו לחפש מגמות שחוזרות על עצמן בנושאים כמו דיוק בזמנים, אדיבות, מקצועיות, שפע, ציוד וכדומה.

 

  • מחיר – נקודה יקרה, תרתי משמע. קחו בחשבון כי הפקת אירוע חברה היא לא עניין זול, אז סקר מחירים לצד משא ומתן הם בהחלט עניינים משמעותיים שעשויים לחסוך לכם כסף רב. מצד שני, חשוב לא להפוך את עניין המחיר לשיקול העיקרי, שכן במקרים רבים חברה זולה תפיק לכם אירוע בינוני.

 

הפקת אירוע חברה - מידע חשוב נוסף

ההיכרות הראשונית עם חברה פוטנציאלית יכולה להיעשות במספר דרכים. מיותר לציין שברחבי האינטרנט תמצאו שפע של מידע בנושא הפקת אירוע חברה דרך חברות מקצועיות, אך המלצתנו היא להתחיל את מסע הבדיקה באמצעות המלצות מכרים וקולגות. רק הם יוכלו לתת לכם את המידע האמין ביותר, לטוב ולרע. אחרי שיחת טלפון קצרה, קבעו מפגש היכרות במשרדי החברה. כך תוכלו להתרשם מפרמטרים שונים הקשורים להתנהלותה. מומלץ לא לסכם שום דבר לפני שביקרתם באירוע אחר שהחברה מפיקה והתרשמתם במו עיניכם מיכולותיה, המקצועיות שלה וההתאמה לסוג האירוע שלכם. במעמד חתימת חוזה העבודה, חשוב לשים לב לכלל הפרטים ולהתייחס למקרים שונים, בראשם תקלות התלויות בחברה וכאלו שאינן. הדגישו את כל נושא הזמנים, הציוד, הכמויות, העובדים וכאמור – תקלות וגיבויים.   

 

המאמר באדיבות מנטבר הפקת אירועי חברה, אירועים ממלכתיים, הפקת כנסים, ימי גיבוש ועוד.

 

בהצלחה!