0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

חתונה קטנה וזולה במרכז

החלטתם שאתם הולכים על זה. הרבה שנים של זוגיות מפוארת הגיעו למעמד אירוע שיא – היום בו אתם מתחתנים. עכשיו מתחיל המרוץ אחר הזמן בחיפוש שמלה, חליפה, אולם, דיג'יי ועוד אנשי מקצוע שישמחו לשרת אתכם וגם לחלוב אתכם באותה נשימה. אבל רגע, אם רק תעצרו שניה ותחשבו תוכלו לחסוך אלפי שקלים אם תערכו חתונה מצומצמת וצנועה בלי כל הקרובים הרחוקים שממלא לא תפגשו בחיים. במרכז תוכלו להסתייע בסלונה בר כבית לאירוע שלכם ושמתמחה בארגון אירוע בסדר גודל כזה.

אין כמו יפו בלילות
צניחה חופשית זוגית מומלץ במיוחד לאחר החתונה. על מרגלות יפו העתיקה במתחם נגה שוכן לו הסלונה בר, אשר מציע אירוע בסגנון שונה ורטרואקטיבי. מדובר במקום קטן וצנוע המאפשר לערוך את אירוע החתונה כהלכתו וגם ליהנות מבר משקאות עשיר ומפנק שידוע על שלל סגולותיו בזכות גודלו הלא סטנדרטי. העיצוב מחזיר אותנו אחורה היישר אל לב שנות ה50 וה-60 והריהוט מוצע לבחירתכם על פי טעמכם האישי. בעזרת תפריט אוכל שיבנה מתוך מגוון מנות אופציונליות, תוכלו להשביע את יקיריכם. דיג'יי שתבחרו יספק את הצד האמנותי של הערב ויעשה שימוש במערכת הסאונד והתאורה במקום. אז אם בא לכם ליהנות משלל היתרונות שיש ליפו המדהימה להציע ועם זאת לצאת "בזול", הסלונה בר הוא המקום בשבילכם.

אינטימי זה רומנטי
חתונה היא מילה קטנה עם משמעות גדולה. מדובר בצעד משמעותי של זוגות הפוסעים לעבר עתיד משותף. בדרך כלל נהוג לחשוב שאירוע חתונה חייב להיות יקר ומי שלא חוסך מספר חודשים קדימה לא יעמוד בהוצאות. במתחם נגה שביפו נוכיח לכם שזה יכול להתנהל אחרת, ולמרות שחתונה זה לא עסק רווחי במיוחד אפשר לארגן אירוע לחברים קרובים ומשפחה שיהיה מכובד מספיק ויספק את השמחה המקסימלית שצריכה להיות.
אז לפני שאתם טורחים להוציא הרבה מאוד כסף על אירוע גדול, קחו נשימה עמוקה ותחשבו איך אתם רוצים שהאירוע שלכם יראה – אינטימי ואישי או המוני וצעקני. מלבד החיסכון הענק בהוצאות מדובר באירוע בקנה מידה אחר המאפשר קרבה לאנשים שהייתם רוצים להיות לידם ביום המיוחד הזה.