0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

מתנות לבת מצווה

הנה הילדה הגיעה לגיל 12 ואנחנו חוגגים לה בת מצווה. זה זמן טוב להתחיל ולחשוב אילו מתנות אפשר לרכוש לה על מנת שתיהני לא רק מהערב של החגיגה אלא גם מעבר לכך. ילדה בת 12 כבר לא מחפשת מתנות של ילדות קטנות היא מרגישה גדולה והמתנות שהיא רוצה לקבל צריכה להיות בהתאם.

העולם של מתנות לבת מצווה השתנה עם השנים. שינוי זה התרחש ממספר סיבות. סיבה ראשונה, האופנות השתנו, דברים שהיו נחשבים פעם לייחודים ומרגשים, הפכו עם השנים לדברים בסיסיים שאפשר למצוא בכל בית, ולכן כבר אין להם משמעות.

סיבה שנייה, הטכנולוגיה השתנתה. סביר להניח שלפני שלושים שנה, לקנות מתנה לילדה בת 12 וולקמן היה דבר שגרם לה להתרגש מאוד, כיום ילדות מצפות לקבל דברים הרבה יותר מתקדמים מן הסתם, למשל טאבלטים. השינויים הטכנולוגיים התכופים הביאו לכך שמוצרים רבים שיכלו לשמש כמתנות לבת מצווה פשוט נעלמו מן המדף או הפכו לא משמעותיים.

סיבה שלישית, שינויים בגישה של בנות 12, הן לחיים והן לעצמן. אפשר לייחס את זה לשינוי באופנות ואפשר לייחס את זה גם לשינויים טכנולוגיים, אך האמת היא שילדות בנות 12 כיום הן לא כמו שהיו ילדות בנות 12 לפני עשרים או שלושים שנה, הן הרבה יותר בוגרות, פתוחות, ומתעסקות בנושאים שבעבר נשים או בחורות בגילאים הרבה יותר מתקדמים התעסקו בהם. למשל, איפור, לבוש ועוד.

מכל זה אנחנו יכולים להבין שהתחום של מתנות לבת מצווה השתנה באופן מהותי, כיום בנות 12 מצפות לקבל מתנות אחרות מאשר בעבר, אגב ברוב המקרים המתנות גם יעלו יותר, כתוצאה מעלייה ביוקר המחירים, כאן נכנסת נקודה חשובה נוספת אשר משפיעה והיא הצורך לרכוש מתנה יוקרתית ולא מתנה פשוטה במחיר זול שעלול לאכזב את הילדות במידת מה

אילו מתנות לבת מצווה אנחנו יכולים לרכוש

חשוב להדגיש כשאנחנו רוכשים מתנות לבת מצווה, יש לוודא קודם לכן עם ההורים, האם הרעיונות שיש לנו מתאימים להם. שלא יווצר מצב שאנחנו רוכשים לילדה מתנה שהם חושבים שהיא לא צריכה לקבל כי זה מוקדם לגילה או כי זה יקר מדי. כמו כן מוטב לברר האם יש לילדה את מה שאנחנו רוצים לקנות, על מנת שלא נגלה שאנחנו קונים לה משהו רק בשביל שהיא תצטרך להחליף אותו.

הנה דוגמאות לכמה מתנות שההורים בוודאי ישמחו שהילדה שלהם תקבל:

הזמנה לספא – אירוח מיוחד בספא לילדה ולאימא שלה. זה יכול לכלול טיפולים שונים ופינוקים שהילדה בוודאי תהנה מהם

שמלה יפה – לא חייבת להיות שמלה יוקרתית כמובן, אך כזו שהיא תשמח להוסיף למלתחה שלה.

תכשיט – זו יכולה להיות שרשרת ויכול להיות צמיד או עגיל יפה

מנוי – כן אפילו מנוי למקום מסוים, סינמטק או מקום אחר יכול להתאים בוודאי אם מדובר בילדה שאוהבת את הדברים האלה