0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

חתונה עם סטייל ביפו

 

אינטימית ומביאה בשורה חדשה

דמיון הוא דרך טובה לגבש החלטה לגבי משהו שאנחנו רוצים לשאוף אליו. עכשיו תוכלו להתחיל לחיות את המציאות החדשה בסלונה ארט בר. אנו בעלי ניסיון של 21 שנים, שאפשרו לנו להבין מה באמת חוגגים צריכים. חתונה היא כלי חשוב המאחד זוגיות ומסמן על בואה של משפחה חדשה לאוויר העולם. אצלנו בסלונה ארט בר מתייחסים לחתונה באופן קצת אחר ומאפשרים לכם טיפה מעבר לעוד אירוע טיפוסי ומאוס שמוצע על ידי אולמות האירועים השונים. בתפריט תוכלו למצוא מגוון מנות שיבחרו על ידיכם וכן גם מוזיקה על פי בחירה שלכם מבעל מקצוע אותו תבחרו או מצוות סלונה ארט בר. זכיינות עושה חסד עם הרבה מאוד עסקים טובים ואיכותיים, שרוצים להתפתח ולצבור רווחים על בסיס הצלחה קיימת. כרגע קיים סניף אחד של סלונה, אך העתיד עוד לפנינו.

 

קריצה לעבר הרחוק

ייחודו של סלונה ארט בר מתאפיין בתפאורה אשר מוצגת במקום. חזרה לאחור לשנות ה50 וה60 עם אלמנטים ברוח התקופה העליזה, שיאפשרו לכם עוד משלב הכניסה לחוש באווירה המיוחדת. כל העיצוב אשר נבנה במיוחד בשילוב פינות סלון המדמות את ההושבה בבתים לפני יותר מחמישים שנה.

 

מומחים בקטן

חתונות קטנות המתקיימת בסלונה ארט בר הינה אירוע המיועד לכמות אורחים של עד 200 איש. את האירוע ניתן לערוך בכל ימות השנה ובכל מזג האוויר ובימים החמים תוכלו לעשות שימוש בחצר הקטנה לצורך קבלת פנים ועריכת טקס חופה. כל אירוע קטן הוא יוצא דופן כשמדובר בסלונה בר ומאפשר את אווירת הבוטיק היקרה כל כך. במה קטנה שניתן להופיע ממנה ואף להושיב עליה אורחים בכל צורה שתבחרו. בר עשיר יגיש עבורכם את המשקאות המבוקשים ביותר, אשר רובם תוצרת חוץ ללא כל תוספת מחיר.

 

אפילו המחיר קטן

חתונה בסלונה ארט בר מאפשרת את כל מה שצריכים על מנת ליהנות מערב מיוחד, במחיר אחד הכולל את כל הפינוקים בתוכו. אנחנו מומחים לאירועים קטנים ושמחים שיאפשרו לכם אירוח עם הושבה בפינות סלון שניתן לבחירה על ידי החוגגים. כל פרט עיצובי וכמובן הריהוט שבמקום הוא דינאמי וניתן לשינוי בקלות. אם רצונכם לחגוג אצל מומחים שכבר ראו הכל והחלטתם שבחתונה שלכם תהיה לכם גישה אישית לכל אורח, סלונה ארט בר מחכה לכם.

 

 

 

 

חתונה קטנה וזולה במרכז

החלטתם שאתם הולכים על זה. הרבה שנים של זוגיות מפוארת הגיעו למעמד אירוע שיא

לפרטים נוספים

למה לקיים אירוע בסלונה

מקומות לאירועים לא תמיד מאפשרים לכם לגעת בכל האורחים שבאים לחגוג אתכם. בסלונה בר זה אפשרי בזכות האינטימיות.

לפרטים נוספים

האם ניתן לקיים חתונה בסלונה

חתונה בסלונה בר נערכת באווירה שונה מכל מה שהכרתם. התנתקו מכל מה שידעתם על אירוע חתונה והתחברו לקסם כפי שרק סלונה ארט בר מסוגל להציע.

לפרטים נוספים