0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

להתחתן ביפו העתיקה עם סטייל מיוחד

להתמכר לרומנטיקה אחרת

חתונה היא אירוע מרגש המלווה את הזוגות לקראת פרק חדש ועתיד משותף. חתונות הפכו להיות בשנים האחרונות לאטרקציה עבור זוגות שרוצים את הכל מהכל ולא מוכנים להתפשר. אין דבר טוב יותר מלארגן חתונה במקום נפלא כמו יפו, בו נופים משגעים מתחברים לאורות ומבנים עתיקים היוצרים את הייחוד של המקום ואת הבידול שלו משאר המקומות המוכרים לחתונה. מתחם נגה שביפו מציע שלל מקומות לחגוג שאחד המומלצים שבהם הוא הסלונה בר, הבית לאירועים קטנים ושובבים במיוחד.

חתונה קטנה באווירה גדולה

אם בא לכם על חתונה קטנה ואינטימית שבו כל המוזמנים יהיו מוכרים לכם ולא תצטרכו להזמין מכרים מהעבר שאתם גם ככה לא פוגשים, הסלונה בר הוא המקום בשבילכם לאירועים קטנים. החוויה במקום מוצעת עם פינות סלון מיוחדות שיכולות בקלות להפוך לשולחנות עגולים ובכלל בכל סוג של הושבה שתבחרו תרגישו באווירה ביתית. בסלונה בר אתם ורק אתם קובעים איזה ריהוט ישמש לאירוע שלכם ותוכלו להתפרע עם החלומות שלכם. בר שגודלו עוד לא נראה בארץ יהיה מלא כל הערב במשקאות מסוגים שונים שיוגשו על ידי ברמנים מקצועיים. דיג'יי שתזמינו ינעים את אוזני האורחים ויגרום להם ולכם לקפוץ כל הערב בסיוע מערכת סאונד מתקדמת ובשילוב תאורה חכמה. עיצוב המקום נשאב משנות ה50 וה60 ומבטיח לכם אירוע שונה באמת. בואו לחגוג את חתונת השנה עם החברים שלכם ולא של ההורים.

מתרגשים ביחד

בחתונה קטנה פחות קיים החשש שאנשים שהזמנתם יגיעו כדי לסמן וי על האירוע שלכם. למעשה, אין לכם כלל את החובה להזמין אותם. אירוע החופה בסלונה בר תוכל להיות בחצר המקום ובימי החורף הקרים יהיה ניתן לפנות לה מקום בפנים. תהיו סמוכים ובטוחים שהאורחים שתזמינו יבואו להתרגש ביחד אתכם ולא יחפשו לסיים את הערב כמה שיותר מהר. האירוע בסלונה בר יסייע להפוך את המעמד של החתונה טבעות אירוסין באולם אירועים מעוד אירוע המוני ויקר, לאירוע אישי, פרטי וצנוע יותר. אין דבר מקסים מלחגוג את המאורעות המשמחים של חייכם עם הקרובים אליכם ביותר , שבסופו של דבר הם אלו שישמחו באמת ובלי טובות שתתחתנו.

חתונה קטנה וזולה במרכז

החלטתם שאתם הולכים על זה. הרבה שנים של זוגיות מפוארת הגיעו למעמד אירוע שיא

לפרטים נוספים

למה לקיים אירוע בסלונה

מקומות לאירועים לא תמיד מאפשרים לכם לגעת בכל האורחים שבאים לחגוג אתכם. בסלונה בר זה אפשרי בזכות האינטימיות.

לפרטים נוספים

האם ניתן לקיים חתונה בסלונה

חתונה בסלונה בר נערכת באווירה שונה מכל מה שהכרתם. התנתקו מכל מה שידעתם על אירוע חתונה והתחברו לקסם כפי שרק סלונה ארט בר מסוגל להציע.

לפרטים נוספים