0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

חתונה קטנה עם סטייל בין 100 ל150 איש

סטייל ביפו

תל אביב ידועה כעיר ללא הפסקה. החתונות בעיר שומרות על הכינוי הזה ואכן מתקיימות בתל אביב מאות אלפי חתונות מדי שנה. מקום האירוע משתנה אך הקונספט נשאר קבוע- המוני אנשים, חופה, שולחנות בהושבה של 10-12 אנשים, דיג'יי ומנות מהמטבח. בחתונה קטנה הדגש הוא על האינטימיות והקרבה לאנשים החשובים. כיום ניתן לחגוג קייטרינג לחתונה קטנה בתל אביב במספר מקומות מיועדים ואפילו אפשר לארגן חתונה שמתוכננת באופן אישי ומקורי. יפו כחלק בלתי נפרד מהעיר מציעה עבורכם את הסלונה בר שישמח לארח את אירוע החתונה שלכם.

תקדש אותה בעתיקות

אין סיכוי שהיא לא אמרה לך פעם אחת לפחות שהיא הייתה רוצה להינשא במקום רומנטי ולקבל טבעות אירוסין. יפו עונה על צורך של רומנטיקה בעיקר בזכות המבנים העתיקים והאווירה. יפו בלילות היא אופרה יפה עוד יותר. הצבעים שמגיעים מהתאורה המרהיבה הנושקת לחוף הים, בסמוך למבנים נותנת תחושה מיוחדת ומשרה אווירה של התנתקות מהעולם החיצון. השילוב הזה יכול לבוא לידי ביטוי ביום המאושר בחייכם. מתחם נגה ביפו מציעה את הסלונה בר, מתחם לאירוע חתונה קטן בעיצוב רטרו שמחזיר אתכם אחורה בזמן. הסאונד במקום בשילוב תפריט אוכל ואלכוהול מגוון יהפוך את אירוע החתונה שלכם למושלם.

קטן זה טוב


זוגות צעירים נמצאים על פרשת דרכים. מצד אחד הם רוצים להתחתן ורוצים את האירוע הכי מיוחד וגדול שיש, מצד שני חייבים להתחיל את החיים עם כמה שיותר הון עצמי. הטעות הגדולה ביותר של זוגות צעירים היא בחירה באירוע גדול ויקר שמאכלס בתוכו את ההרכב המצומצם של החברים והמשפחה ועוד קרובים רחוקים שמוזמנים בעיקר כדי למלא את החלל העצום של המקום. הרעיון החכם יותר הוא לארגן אירוע קטן וצנוע יותר שמשלב את כל האלמנטים של אירוע שרק רציתם. בסלונה בר יעניקו לכם אווירה ביתית מפנקת בהושבה בכורסאות סלון. באירוע הזה אתם מרגישים את כולם ולא תצטרכו להתמודד עם מוזמנים שאתם לא באמת מכירים כמו חברים של ההורים שלכם ומשפחה רחוקה. מבחינה כלכלית מדובר כאן בעסקה משתלמת במיוחד שכן מי שקרוב אליכם הוא זה שיבוא לחגוג אתכם ואין חשש ממקומות ריקים במתחם.

למה לקיים אירוע בסלונה

מקומות לאירועים לא תמיד מאפשרים לכם לגעת בכל האורחים שבאים לחגוג אתכם. בסלונה בר זה אפשרי בזכות האינטימיות.

לפרטים נוספים

האם ניתן לקיים חתונה בסלונה

חתונה בסלונה בר נערכת באווירה שונה מכל מה שהכרתם. התנתקו מכל מה שידעתם על אירוע חתונה והתחברו לקסם כפי שרק סלונה ארט בר מסוגל להציע.

לפרטים נוספים