0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

150 איש חוגגים אתכם חתונה בסטייל

קטנה ומיוחדת במינה

בשביל להרתרגש מערב אחד קסום שהוא רק שלכם לא חייבים מקום שמסוגל להכיל מאות של אנשים. מסיבה מצומצמת היא פתרון טוב עבור מי שמאס מאירוע המוני והרבה פחות אישי. סלונה ארט בר אשר ממוקם ביפו מאפשר לכם לארגן אירוע חתונה כפי שאתם באמת צריכים, מבלי להגרר להוצאות מיותרות. הרצונות שלכם מאירוע החתונה הולכים להתגשם במקום מהמיוחדים שתוכלו למצוא. 

מרכזים עבורכם את הכל

יש לכם הזדמנות להכיר את הבית לאירועים קטנים ובינוניים ביפו. ממש בלב העיר המקסימה באזור הלוהט ביותר מצוי לו הסלונה ארט בר שמשמש כבר מספר שנים לא מבוטל כמקור שמחה עבור לא מעט אנשים. כמתחילים לארגן אירוע חתונה ומעוניינים שיהיה באווירה אינטימית ומיוחדת מן הראוי לקחת בחשבון מקום קטן שיכיל בצורה טובה את כמות האורחים המצומצמת שלכם. חתונה המותאמת לכמות של עד 150 אנשים איננה דבר חריג בסלונה ארט בר. החוגגים יהנו מבר עשיר במשקאות קלים ואלכוהוליים תוצרת הארץ וגם תוצרת חוץ,  תפריט מזון מגוון הנבנה על ידכם בסגנון הגשה הנתון לבחירתכם ומוזיקה שמתנגנת במערכות הגברה משוכללות.

להתרגש ביחד

חתונה קטנה היא בעלת יתרונות רבים יותר מאפשר חתונה המונית. במקום להזמין את כל האנשים שאתם מכירים וגם את כל אותם המזדמנים שכבר מזמן שכחתם איך הם נראים, תוכלו לחגוג רק עם מי שאתם באמת נמצאים בקשר רציף וטוב. אלו גם האנשים שבאמת יתרגשו מכל טקס החתונה שלכם. בסלונה ארט בר ניתן לערוך טקסי חופה בחצר היפה והמיוחדת שקיימת במקום ולחילופין בתוך הבמה הקטנה שנמצאת ממש בתור המתחם. שילוב של תאורה ונברשת גדולה שכבר הפכה לסמל המקום יתרמו לאווירה הכללית ויהפכו את האירוע שלכם לנדיר בזירת החתונות ההמוניות והידועות לשמצה.

בהתאם לתקציב מוגדר

אירוע חתונה עד 150 אנשים נערך בסלונה ארט בר ומספק לחוגגים אירוע עם סטייל שתרם נראה כמותו. האווירה הפתוחה מאפשרת את כל מה שאתם רוצים שיעמוד לרשותכם מבלי להצמד לתכנון קפדני כלשהו. את החתונה שלכם בסלונה ארט בר תוכלו לארגן מבלי שתצטרכו לדאוג מהפן הכספי. תקציב שהגדרתם מראש ועל פי היכולת שלכם ישמש כבסיס טוב לחתונה שלכם. תפריט המשלב מנות קטנות דוגמת פיצות וחטיפים  שונים או ארוחת גורמה עשירה ניתנים לבחירה באופן אישי על פי העדפת בעלי השמחה. בסלונה ארט בר תזכו לחוויה ייחודית שונה שתתאים לקצב החיים המשתנה מיום ליום. 

למה לקיים אירוע בסלונה

מקומות לאירועים לא תמיד מאפשרים לכם לגעת בכל האורחים שבאים לחגוג אתכם. בסלונה בר זה אפשרי בזכות האינטימיות.

לפרטים נוספים

האם ניתן לקיים חתונה בסלונה

חתונה בסלונה בר נערכת באווירה שונה מכל מה שהכרתם. התנתקו מכל מה שידעתם על אירוע חתונה והתחברו לקסם כפי שרק סלונה ארט בר מסוגל להציע.

לפרטים נוספים