0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

מדריך חתונות בטבע להפקת אירוע מיוחד

אם הגעתם לכאן אתם כנראה מתחילים בקרוב את ההכנות לחתונה או נמצאים בעיצומן של הכנות לקראת חתונה קרובה. חתונות בטבע מסמלות לרוב סיפורי אהבה מיוחדים וזוגות המבקשים להפוך את יום החתונה שלהם ליום מיוחד ובלתי נשכח, יום בו יגשימו חלום על חתונה בחוף ים, חופה תחת כיפת השמיים, מרחבים של טבע והרבה אוויר צח.

אולמות אירועים מפוארים וגדולים אינם תואמים את הציפיות הצרכים של כלל הזוגות, יותר ויותר זוגות מעזים היום לחשוב מחוץ לקופסה ולבחור להפיק חתונה מקורית ומיוחדת. חתונה בטבע אידאלית בעבור זוגות חובבי טבע, טיולים, חופש ומרחבים, ההחלטה להפיק חתונה המתחם חיצוני מעניקה לבני הזוג את החופש לקבל החלטות רבות באשר לפרטים הקטנים המרכיבים את האירוע.

האם קשה יותר להפיק חתונה בטבע לעומת חתונה רגילה באולם?

הבחירה הקלה תהיה אולם אירועים המעניק שירותי הפקת במתכונת של הכול כלול, אך נשאלת השאלה האם תהיה זו חתונת החלומות שלכם? יהיה לכם רק יום חתונה אחד, נצלו את ההזדמנות לחגוג את אהבתכם כמו שצריך, לפעול להגשמת החלום ולתת ביטוי אישי שלכם בעיצוב המתחם ואופי האירוע. חתונה בטבע דורשת קבלת החלטות רבות יותר, רוב הזוגות רואים בכך יתרון. חשוב להבהיר כי ישנה אפשרות לשכור צוות להפקת החתונה, צוות מקצועי ומנוסה בהפקת חתונות בטבע. לצד צוות מקצועי תוכלו להיות רגועים, הפקת החתונה תהיה פשוטה, מהירה, יעילה ובעיקר, בהתאם לבקשות שלכם.

ארגון חתונה בטבע – מה חשוב לדעת?

אם אין לכם כל ניסיון בהפקת אירועים בטבע מומלץ יהיה לשכור צוות מקצועי לליווי התהליך, צוות אשר יוכל להתריע מראש על טעויות של מתחילים, לכוון את בחירת מיקום האירוע ולהסביר אודות תוספות נחוצות כמו השכרת תאי שירותים, השכרת גנרטור, בחירה נכונה של נותני השירות לאירוע, הרכבת רשימת האטרקציות, סידורי החנייה והכוונה האורחים למקום, התמודדות עם מזג האוויר וחרקים, עיצוב המתחם ועוד.

בחירת מיקום האירוע

חתונות בטבע תהיינה מוצלחות ושמחות כאשר המיקום נבחר בחוכמה, חשוב יהיה לוודא כי המיקום נוח לגישה ברכבים רגילים. שימו לב להימצאות של שבילים סלולים באזור, למשטחי חול בהם רכבים רגילים עלולים לשקוע, לשלוליות של בוץ וגם לנוכחות של חרקים ושאר מזיקים או ריחות רעים במתחם. יש להציב שילוט ותאורה לאורך כל שביל הגישה אל מתחם האירוע, כמו כן, כדאי יהיה להודיע לאורחים מראש כי מדובר באירוע בחיק הטבע, מומלץ יהיה להשאיר בבית את נעלי העקב ושמלות הערב המפוארות.

כמה עולה להפיק אירועים בטבע?

על אף הסברה כי חתונות בטבע יקרות יותר בהשוואה לחתונות רגילות באולם, במבחן המציאות תגלו כי חתונה בטבע אפשר להרכיב בתקציבים משתנים. עלות האירוע מושפעת מעלויות הקייטרינג, שכירת נותני השירות ותוספות להכנת המתחם, ברוב המקרים, יהיו המחירים זהים ואף מעט זולים יותר בהשוואה לאירועים המתקיימים באולמות הפופולריים.