0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירועי חברה במסעדה שיש בה סטייל

מסעדה עם עבר 

אירוע קטן שונה מאירוע גדול לא רק בכמות האנשים המצויה בו. אירוע גדול הוא המוני ומונע מבעלי השמחה להתייחס באופן ספציפי לכל אורחיהם, שיתכן שאת רובם אינם מכירים. אירוע במסעדה נולד כדי לענות על הצורך של אירוע קטן ואינטימי עם החברים הקרובים והמשפחה המצומצמת בלבד, בשילוב ארוחה מנצחת שלא תאכזב אף אחד. סלונה בר שביפו נולד כדי לענות על הצורך של אוכל טוב, מוסיקה נעימה ואווירה קסומה במקום מיוחד שלערב אחד כולו שלכם.

אוכל בקצב טוב

בחרתם לערוך את האירוע שלכם במסעדה. זה לא סוד שמסעדות מציעות את הבילוי המועדף עבור כל חגיגה שלא תהיה. מי כמוכם יודע שהדבר הראשון שזוכרים לאחר האירוע הוא האוכל, אז רצוי בהחלט שלחלק הזה ייבחר מקום שיספק אותו בדרך הטובה ביותר. יפו מציעה עבורכם שלל מסעדות קסומות לאירועים קטנים לפי בחירתכם. אחת המסעדות היא הסלונה בר בעלת עיצוב הרטרו שיחזיר אתכם בזמן. המסעדה שממוקמת במתחם נגה בעיר מציעה עבורכם תפריט עשיר הנבחר על ידכם מתוך מגון מנות מפנקות. משקאות יוגשו מתוך מבחר רחב בבר הגדול והמרשים. תאורה מתקדמת ומערכת הגברה שיגרמו לכל מוסיקה שיש להישמע בצורה הטובה ביותר.

אירוע עם בשר

מתחם נוגה הוא מהתוססים שיש כיום ביפו. מלבד היופי והאורות המצויים בו תוכלו למצוא גם מגוון מקומות לבילוי ולעריכת אירועים. הסלונה בר שנמצא במתחם יספק עבורכם את המסעדה לאירוע שלכם. מדובר במקום שכבר מהכניסה יהפנט אתכם וישדר לכם משהו שונה. כאן המפתח לאירוע שלכם הוא אתם. מרגע התכנון ועד לשלב ההוצאה לפועל תעבדו מול צוות המקום המיומן שיתפור עבורכם את סגנון האירוע אותו תדרשו. המסעדה בנויה לאירוח בסגנון הקלאסי בישיבה סביב שולחנות וגם בסגנון מודרני יותר בכורסאות סלון מפנקות במיוחד. הבר משמש בדרך כלל כמקום להגשת משקאות בלבד, בסלונה בר הבר גדול במיוחד והוא שוכן כחלק בלתי נפרד מהתפאורה של המקום. השילוב שלו בעיצוב הרטרו המוטמע בסלונה בר יוצר אווירה מיוחדת ומהפנטת. צוות נותני השרות במקום יעניקו עבורכם את כל הדרוש לכם ויבטיחו את הצלחת הערב המיוחד שלכם.

יפו אירועים חתונה

חתונה היא אירוע רומנטי המלווה את הזוגות לקראת פרק חדש ועתיד משותף.

לפרטים נוספים

למה לקיים אירוע בסלונה

מקומות לאירועים לא תמיד מאפשרים לכם לגעת בכל האורחים שבאים לחגוג אתכם. בסלונה בר זה אפשרי בזכות האינטימיות.

לפרטים נוספים

אם אתם מחפשים מקום אלטרנטיבי למסיבת הברית

הגעתם למקום שבו ניתן להעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים בשביל חגיגת ברית אינטימית.

לפרטים נוספים

האם ניתן לקיים חתונה בסלונה

חתונה בסלונה בר נערכת באווירה שונה מכל מה שהכרתם. התנתקו מכל מה שידעתם על אירוע חתונה והתחברו לקסם כפי שרק סלונה ארט בר מסוגל להציע.

לפרטים נוספים

מסעדות לאירועים קטנים בתל אביב

אירוע קטן משלב בתוכו את אלמנט האינטימיות הכל כך חסר באירועים גדולים.

לפרטים נוספים