0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

המקום לחגוג ברית עם סטייל

חגיגת ברית אינטימית

נולד לכם ילד במזל טוב. אי אפשר לתאר במילים כמה זמן חיכיתם שהוא כבר ייצא והנה זה קרה. עכשיו אתם חייבים לגרום לכך שכל הקרובים שלכם יצפו ביצירת המופת של חייכם. בדיוק מהסיבה הזאת אתם צריכים לארגן מקום לחגוג בו את הרגע המאושר. אירוע ברית הוא לרוב אירוע צנוע יותר מחתונה או בר מצווה וגם מצומצם יותר. בתל אביב ישנם מספר מקומות מיוחדים הבנויים בדיוק כדי לארח את אירוע הברית שלכם. מתחם נוגה שביפו מציע שלל פתרונות אירוח ברית באווירה אחרת. אחד המקומות הוא הסלונה בר אשר מאפשר לכם לחגוג את חגיגת הברית של ילדיכם בדרך הכי מיוחדת שיש.

היפה בערים

יפו מספקת מקום מרגש במיוחד לאירוע הברית שלכם. בנוסף לנוף מרהיב הכולל מבנים עתיקים מיוחדים ונושקים לים ישנם גם מגוון מקומות שישמחו לארח את אירוע הברית שלכם. בין אם מדובר על אירוע צהריים וגם אם תחפצו באירוע ערב, הסלונה בר שבמתחם נגה מציע לכם מקום קטן ועשיר. ריהוט שיבחר בקפידה והושבה בכל סגנון שרק תרצו, תפריט עשיר ומוסיקה ממערכת הגברה מתקדמת, ישתלבו יפה עם עיצוב הרטרו שקיים במקום. בסלונה בר האירוע מתחיל עוד מבחוץ כשנחשפים ליפו היפה בערים ולתפאורה המיוחדת שקיימת בה.

עיצוב רטרו ציוד חדשני

בסלונה בר שמים דגש רב על רצונותיו של כל לקוח המעוניין לחגוג במתחם. מהשלב שהכרזתם כי החלטתם לחגוג אצלנו תזכו ליחס מפנק במיוחד מצד בעלי המקום שיצעדו אתכם שלב אחר שלב בהפקת האירוע. רבים חושבים בוודאי כי אירוע ברית אינו מצריך תכנון מוקדם, אך נהפוך הוא. באירוע ברית גם אם נערך בצהריים ובוודאי כשנערך בערך חייבת להיות הקפדה יתרה על כל פרט. במתחם הסלונה בר נאפשר לכם חופש פעולה יצירתי ככל שיהיה ותוכלו לבחור כמעט כל מה שעולה על רוחכם. הקירות מקושטים בציורים השייכים לשנות ה50-60 וכורסאות סלון עתיקות הניתנות לשינוי מספקות את ההושבה. ציוד ההגברה והתאורה במקום הינם חדשניים ומתקדמים שיספקו חוויה לכל חוגג. תפריט הערב יורכב על פי בחירתכם ממגוון מנות עשירות ומפנקות שיבטיחו שמהאירוע שתחגגו יישאר טעם טוב בפה.

למה לקיים אירוע בסלונה

מקומות לאירועים לא תמיד מאפשרים לכם לגעת בכל האורחים שבאים לחגוג אתכם. בסלונה בר זה אפשרי בזכות האינטימיות.

לפרטים נוספים

אם אתם מחפשים מקום אלטרנטיבי למסיבת הברית

הגעתם למקום שבו ניתן להעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים בשביל חגיגת ברית אינטימית.

לפרטים נוספים

ברית תל אביב

נולד לכם ילד במזל טוב. אי אפשר לתאר במילים כמה זמן חיכיתם שהוא כבר ייצא והנה זה קרה.

לפרטים נוספים

אירוע ברית בתל אביב

נולד לכם ילד, קודם כל מזל טוב ואם זה ילד ראשון זאת בטח חוויה מאוד מרגשת. אירוע ברית הוא אירוע מצומצם יחסית ונערך בדרך כלל בשעות הצהריים ולפני השקיעה.

לפרטים נוספים

אולמות לברית בתל אביב

תל אביב שופעת אולמות אירועים קטנים כגדולים מעוצבים ומרגשים שבהם כל אירוע יהיה חוויה אמתית.

לפרטים נוספים