0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

המקום המומלץ לחגיגת ברית

הרטרו ברית של סלונה

ברית הוא טקס המשלב חגיגה המודיעה על בואו של ילד חדש לאוויר העולם, הילד שלכם. סלונה ארט בר מתחייבת לאירוע ברית מיוחד בעל סטנדרטים מהגבוהים ביותר שניתן למצוא כיום. בסלונה ארט בר מגישים עבורכם את האירוע החלומי כפי שתמיד רציתם. חופש הפעולה הוא המאפיין העיקרי בסלונה ארט בר וכזה שהופך את המקום למבוקש על ידי עשרות חוגגים ברחבי הארץ. בסלונה ארט בר תוכלו לבחור את עיצוב המקום, התפאורה והאוכל שיוגש בו. בר מפנק וגדול במיוחד יגיש את שלל המשקאות האהובים על ידי נותני שרות מקצועיים בתחומם. חוויה כוללת כפי שמוענקת בסלונה ארט בר תהפוך את אירוע הברית שלכם לחגיגה של ממש. 

 

בגלל המחיר

בסלונה ארט בר אנו מציעים לכם לחגוג את אירוע הברית שלכם על פי תקציב שהגדרתם מראש. אתם קובעים את המחיר ואנחנו נפיק לכם ממנו את המקסימום. אנו ערבים לכך שבכל תקציב שתתנו תקבלו אירוע מיוחד וחגיגת ברית יוצאת דופן. המחיר בסלונה ארט בר מהווה שחקן מרכזי כפי שבכל אירוע, אך נותני השרות המיוחדים שנמצאים במקום מבדילים אותו משאר המקומות בכך שיודעים לנתב אותו לכיוונים חיוביים. בר המשקאות מוצע לכם במחיר אטרקטיבי בהרבה מאשר שרותי בר חיצוניים ובעצם את כל מה שאתם צריכים תוכלו לקבל מהמקום עצמו.

 

השרות המנצח

אירוע ברית בסלונה ארט בר מאופיין בעיקר על השרות הטוב אותו אנו מעניקים לחוגגים. צוות המקום מצוי עם בעלי השמחה בכל עת שיזדקקו לו עוד משלב התכנון. במהלך האירוע נותני השרות יבדקו שכל מה שתכננתם מתנהל כשורה ושלא יתפספס שום דבר. כמו כן במהלך האירוע תוכלו להעיר הערות ולבקש בקשות מיוחדות כאוות נפשכם. אירוע ברית בסלונה ארט בר משלב את האינטימיות שבאירוע מהסוג הזה עם כל מה שאפשר לקבל בכדי להיות מרוצים.

 

סלונה כמקור השראה

אירוע ברית בסלונה ארט בר משלב את כל האלמנטים המוכרים, עם עיצוב רטרו המחזיר אתכם לאחור במסע בזמן לתקופות העליזות של יפו. מיקומו על האזור התוסס של יפו העתיקה הופך אותו כבית לאירועים שאין שני לו.

 

 

 

 

 

 

למה לקיים אירוע בסלונה

מקומות לאירועים לא תמיד מאפשרים לכם לגעת בכל האורחים שבאים לחגוג אתכם. בסלונה בר זה אפשרי בזכות האינטימיות.

לפרטים נוספים

אם אתם מחפשים מקום אלטרנטיבי למסיבת הברית

הגעתם למקום שבו ניתן להעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים בשביל חגיגת ברית אינטימית.

לפרטים נוספים

ברית תל אביב

נולד לכם ילד במזל טוב. אי אפשר לתאר במילים כמה זמן חיכיתם שהוא כבר ייצא והנה זה קרה.

לפרטים נוספים

אירוע ברית בתל אביב

נולד לכם ילד, קודם כל מזל טוב ואם זה ילד ראשון זאת בטח חוויה מאוד מרגשת. אירוע ברית הוא אירוע מצומצם יחסית ונערך בדרך כלל בשעות הצהריים ולפני השקיעה.

לפרטים נוספים

אולמות לברית בתל אביב

תל אביב שופעת אולמות אירועים קטנים כגדולים מעוצבים ומרגשים שבהם כל אירוע יהיה חוויה אמתית.

לפרטים נוספים