0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

בר ובת מצווה מעולם אחר

מתחילים את הבגרות עם סטייל

השאלה הראשונה שתשאלו את עצמכם היא איך הוא גדל כל כך מהר. 13 שנים עברו ואתם מרגישים כאילו הוא נולד אתמול. עכשיו אתם חוגגים בר מצווה, שבאופן טבעי וגם מבחינה הלכתית מדובר באירוע מרגש וכזה שחייבים לציין עם כל החברים והמשפחה. ביפו תמצאו את הסלונה בר המציע עבור ילדיכם מספר פתרונות שיהפכו את חגיגת בר המצווה של ילדיכם ל"אירוע של השנה".

כל חלום מתגשם

כל חגיגת בר מצווה מתחילה בחלום אחד קטן. אירועי בר מצווה שגרתיים קיימים בשפע ואתם רוצים להעניק עבור ילדיכם את הטוב ביותר. במתחם נגה שבלב העניינים הסוערים של יפו שוכן לו הסלונה בר. המקום מתנהל כבית לאירועים קטנים ומתמחה בכל סוג אירוע שתבחרו. לצורך חגיגת בר המצווה ילדיכם יזכה לקבל ליווי אישי ממפיק של המקום שיגשים כל רצון וטירוף אישי שלו. העיצוב יקבל את הטאץ האישי של חתן השמחה ומבחינת ההושבה ניתן לבחור ריהוט על פי בחירה הכולל כורסאות סלון או הושבה קלאסית של שולחנות וכסאות.

לחגוג באווירה של פעם

אתם רוצים לחגוג בר מצווה אבל מתאים לכם אירוע קטן ואם זאת מאוד מושקע. בסלונה בר שבמתחם נגה שביפו, ניתנת עבורכם האפשרות הנדירה לחזור אחורה בזמן היישר לשנות ה50 וה60. במקום תוכלו ליהנות מעיצוב רטרו משגע ואווירה קסומה שתסחף את חתן הבר מצווה לאירוע מושלם. משקאות משלל סוגים יקדמו את פני החוגגים בבר מיוחד, מפנק וגדול במיוחד. האוכל במקום מציע עבורכם אפשרות בחירה מתוך מגוון מנות עשירות ומגוונות.

ריקודים והפעלות

אף אירוע בר מצווה לא יהיה מושלם בלי החלק האמנותי שלו. בסלונה בר תוכלו לחגוג מסיבה כמו שצריך לחגוג אותה. מוזיקה אשר עושה שימוש במערכת ההגברה המתקדמת ותאורה חכמה, יגרמו לאורחים שלכם ולכם לעוף באוויר ולרקוד בכל חלל פנוי בבר. בסלונה בר האינטימיות משחקת תפקיד חשוב וניתן לשמר אותה באמצעות עריכת מרתון קריוקי, בו יש מקום לחברים שלכם וגם לדודים המבוגרים יותר לבטא את כישרון השירה שלהם. אז בואו ליהנות במסיבת בר המצווה שהיא כולה מוקדשת לילדיכם להגעתו לגיל מצוות.

אולמות לבת מצווה בתל אביב

כל ילדה לפני גיל 12 כבר חולמת על הרגע בו תהפוך לנסיכה ליום אחד.

לפרטים נוספים