0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

חוגגים ימי הולדת בסטייל

גיל זה רק מספר

תמיד חששתם מהרגע הזה בו תגיעו לגיל שבו כבר לא משחקים. לא תחשבו יותר לקטנים ולא מבינים ותתחילו להרגיש את הצד הבוגר של החיים. לרווקים שבינינו קיים החשש מחיי רווקות נצחיים וחוסר בחיים זוגיים. יום הולדת זאת תמיד סיבה למסיבה ועל אף שזכו ללא מעט ימי הולדת , גם בני ה30 זכאים לחגוג את החלפת הקידומת בדרכים המכבדות את המעמד.

אין סיבה לחשוש

רבים מייחסים לגיל משמעות רבה יותר ממה שהוא. ישנם כאלו הפוחדים להגיע לגיל עגול המבשר את תחילתו של עשור חדש. ככל שעולים במספרים כך גובר החשש והפחד שמא הגיל מחייב להתנהג שונה ומצמצם אפשרויות. צריך להבין שגיל הוא בסך הכל מספר ולקחת את החיים בסבבה. חגיגה היא חלק מהחיים וחובה לחגוג את הגעתכם לגיל 30 המבשר עבורכם עוד שלב בבגרות, אבל עם זאת לא לוקח לכם את הרוח הצעירה שטמונה בכם.

בקסם של יפו

חגיגת יום הולדת היא ללא ספק אירוע מרגש במיוחד, בייחוד שמדובר בהחלפת קידומת. יפו תעמיד עבורכם את הקסם שלה ותציע לחגוג באחד מהמקומות שנמצאים בה. בסמוך למבנים העתיקים ולחוף הים המפנק תמצאו את מתחם נגה שבו שוכן בגאווה הסלונה בר. המקום המיוחד מציע את אווירת הרטרו המתאימה כל כך לחגיגת יום הולדת. עיצוב שמחזיר אתכם אחורה לשנות ה50 וה-60 בשילוב כורסאות סלון ובר גדול במיוחד. צוות המקום יעניק לכם את כל הדרוש לחגיגה והברמנים יגישו משקאות מתוך מגוון עשיר. אוכל קיים בשפע וניתן למצוא מנות פתיחה , עיקריות וקינוחים באיכות גבוהה במיוחד.

לחגוג במועדון בגדול

שמגיעים לגיל עם מספר עגול, החלפת הקידומת היא גולת הכותרת והסיבה האמתית לחגיגה. את ציון המאורע המשמח אפשר לחגוג במסיבה ואם כבר מסיבה אז אפשר לחשוב מיוחד. מוזיקה טובה עד אור הבוקר שתנוגן ממערכת הסאונד המתקדמת. תאורה מרהיבה עם אלמנטים רטרואקטיביים תהפנט אתכם ואווירה מיוחדת תחזיר אתכם בזמן, את כל הטוב הזה תמצאו במתחם אחד ביפו- בר הסלונה המאפשר לכם להשיג הרבה מאוד בכל סגנון אירוע שתבחרו.

למה לקיים אירוע בסלונה

מקומות לאירועים לא תמיד מאפשרים לכם לגעת בכל האורחים שבאים לחגוג אתכם. בסלונה בר זה אפשרי בזכות האינטימיות.

לפרטים נוספים

איפה חוגגים יום הולדת 40?

כמה דיברו אתכם על משבר גיל ה40. לא האמנתם שזה הגיע כל כך מהר והנה זה דופק בדלת וממש כבר צועד בצעדי ענק.

לפרטים נוספים

איפה חוגגים יום הולדת 25?

יום הולדת 25 אמנם לא מסמל פתיחתו של עשור חדש בחיים, אך עדיין זהו גיל שראוי לציינו באירוע מיוחד המסכם חצי יובל של חיים על פני כדור הארץ.

לפרטים נוספים