0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

חוגגים אירוע בסטייל

     

מי שטוב לו ושמח 

חשוב לנו ליהנות בכל רגע פנוי שיש לנו. אנחנו מחכים לסופי שבוע על מנת שנוכל לנוח מהמרתון האינסופי שרודף אותנו במהלך חיינו היומיומיים. מקומות בילוי מאלצים אותנו כמעט תמיד לשלם מחיר ממש לא אטרקטיבי תמורת ערב בשילוב כיבוד ושתייה מינימליים יחסית. חובבי הפאבים ישמחו לדעת כי ביפו קיימת בשורה חדשה עבורם, סלונה ארט בר. 

 

מתחילים לחשוב חכם

אין כל סיבה להעביר ערב כייפי עם החברים ולצאת ממנו בנזקים כלכליים גבוהים. עכשיו אתם תזכו לדעת שיש מקום שמספק לכם את כל מה שאתם מכירים ואוהבים בהרבה פחות כסף. סלונה ארט בר הוא בר מסעדה המשמש כמקום הבילוי האיכותי והאטרקטיבי באזור המרכז. מיקומו הינו במתחם נגה מהאזורים התוססים של העיר יפו, אשר ידועה בתור אחת הערים היפות והמעניינות ביותר בישראל. את הערב שלכם אתם לא תשכחו כל כך מהר, בעיקר בזכות מסע שורשי עמוק בחזרה אל העבר הרחוק משנות ה50 וה60. עיצוב המקום כולל חפצי רטרו שמדמים את התקופה השמחה ומסמנים את ותק המקום שפועל כבר למעלה מ40 שנה ברציפות. 

אתכם בכל רגע

סלונה ארט בר הוא מקום ותיק המצוי ביפו כבר עשור חמישי. אחד מהתכונות שמייחדות את המקום והופכות אותו לאנדרטה קבועה במשך זמן רב, הוא היכולת לחבר את כל הקהלים ולצמוח איתם מאירוע לאירוע. את האירוע שלכם ילוו אנשי צוות שידאגו עבורכם לכל מה שאצם צריכים. מתחילתו של האירוע במהלכו ועד שאחרון האורחים עוזב את המקום. את השרות המנצח שתקבלו בסלונה ארט בר קשה להסביר במילים ןכאשר תחוו אותו לא תרצו לפזול לעבר שום מקום אחר. 

תוכנית אמנותית לבקשתכם

בסלונה ארט בר קיימים מגוון אפשרויות שיעצימו כל אירוע מבחינת החלק האמנותי. במה קטנה אשר ניתן להופיע עליה ועמדת די ג'יי מדוגמת ישרתו כל אמן ובעל מקצוע שתבחרו. איכות הסאונד במקום היא מהגבוהות שיש בארץ ויעמידו סטייל מיוחד כפי שטרם ראיתם. סלונה ארט בר הינה המרעננת הרשמית של כל אירוע שלכם ורק בסלונה תזכו ליהנות משלל אירועים שמעניקים לכם את כל מה שאתם צריכים ויותר. 

 

בלונים לקישוט כל אירוע

אירועים מרחשים לנגד עיננו מדי יום במהלך שגרת החיים. אנו נוהגים לחגוג כמעט כל דבר, וכאשר אין סיבה למסיבה נהוג לערוך מפגש עם כל החברים הקרובים.

לפרטים נוספים

למה לקיים אירוע בסלונה

מקומות לאירועים לא תמיד מאפשרים לכם לגעת בכל האורחים שבאים לחגוג אתכם. בסלונה בר זה אפשרי בזכות האינטימיות.

לפרטים נוספים

אם אתם מחפשים מקום אלטרנטיבי למסיבת הברית

הגעתם למקום שבו ניתן להעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים בשביל חגיגת ברית אינטימית.

לפרטים נוספים

האם ניתן לקיים חתונה בסלונה

חתונה בסלונה בר נערכת באווירה שונה מכל מה שהכרתם. התנתקו מכל מה שידעתם על אירוע חתונה והתחברו לקסם כפי שרק סלונה ארט בר מסוגל להציע.

לפרטים נוספים

אירועים פרטיים ביפו

יפו הוא מקום מצוין לערוך בו את האירועים המרגשים של חייכם.

לפרטים נוספים

אירועים עסקיים קטנים

כל בעל עסק יודע שהמוטיבציה של העובדים היא החשובה ביותר במקום העבודה. לכן, מדי פעם על החברה לארגן אירוע עסקי על מנת להעלות את מצב הרוח ולתרום לגיבוש בין העובדים.

לפרטים נוספים