0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

אירוע קטן עם סטייל

סטנדרט חדש לאירוע שלך

אירוע המוני הוא אירוע שמארגניו מעוניינים להשיג כמות רבה של מוזמנים. אירוע קטן מאפשר גישה נוחה לכל אורח שבא לחגוג עמכם ועונה על הצורך לשמוח עם האנשים שבאמת קרובים אליכם. סלונה ארט בר הממוקם ביפו משמש כבית לאירועים קטנים ומציב סטנדרט חדש לאירוע שלכם. אם אמרתם לעצמכם פעם את המשפט: "אצלי זה יהיה שונה" הגעתם למקום הנכון.

לקפוץ עד לפופיק

סלונה ארט בר ממוקם באחד מהאזורים היפים שבעיר יפו. מלבד יופיו של המקום והעיצוב המיוחד עליו תשמעו בהמשך, ניתן לערוך בו אירועים קטנים בשלל סגנונות ולכל חגיגה שלא תבוא. האפשרויות המוצבות בפניכם הן רבות ולמעשה ניתן לחגוג בסלונה ארט בר ולקבל את כל מה שאתם רוצים ומתכננים. בגזרה הכלכלית תזכו לבשורה מרעננת. בסלונה ארט בר קשובים לכיס שלכם ומציעים לארגן עבורכם אירוע על פי תקציב שהגדרתם מראש. 

חדשני מהעבר

לא תמצאו הרבה מקומות שיציעו עבורכם חדשנות בשילוב אלמנטים הקשורים לעבר הרחוק. בסלונה ארט בר תוכלו לחגוג בשילוב פריטים משנות ה-50 וה60 ועדיין לקבל את כל החדשנות שניתן להציע באירוע. בר גדול מימדים מכיל את מיטב המשקאות האלכוהוליים מתוצרת מקומית וגם מתוצרת חוץ. העיצוב של המקום נתון לבחירת החוגגים ומאופיין בפינות סלון מעניינות שמספקות את הישיבה הנוחה באירוע בשונה ממה שהורגלתם אליו. 

מוזיקה בסגנון שלכם

סלונה ארט בר מספקת לכם שרותי מוזיקה ברמה גבוהה ואיכותית במיוחד. תוכלו לעשות שימוש באנשי המקצוע שעובדים במקום ואם תרצו תוכלו להביא גם כל אחד אחר מטעמכם. את המסיבה בסלונה ארט בר אתם תחגגו בדרך אינטימית ובאווירה הכי שמחה שיש. מנות שתבחרו יוגשו לאורחים שלכם במהלך האירוע במגוון צורות של הגשה: לשולחנות במזנונים או בתפריט מסיבות שיוגש ממש לתוך רחבת הריקודים. סלונה ארט בר מעניקה לכם את כל מה שאתם זקוקים לו מאירוע ולא תזדקקו בשום דבר נלווה שלא תמצאו במקום. אז האירוע הבא שלכם יהיה אירוע עם האנשים הקרובים אליכם ביותר. עד 200 אנשים שיוכלו להינות אתכם בסלונה ארט בר.

למה לקיים אירוע בסלונה

מקומות לאירועים לא תמיד מאפשרים לכם לגעת בכל האורחים שבאים לחגוג אתכם. בסלונה בר זה אפשרי בזכות האינטימיות.

לפרטים נוספים

אם אתם מחפשים מקום אלטרנטיבי למסיבת הברית

הגעתם למקום שבו ניתן להעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים בשביל חגיגת ברית אינטימית.

לפרטים נוספים

האם ניתן לקיים חתונה בסלונה

חתונה בסלונה בר נערכת באווירה שונה מכל מה שהכרתם. התנתקו מכל מה שידעתם על אירוע חתונה והתחברו לקסם כפי שרק סלונה ארט בר מסוגל להציע.

לפרטים נוספים

אירועים פרטיים ביפו

יפו הוא מקום מצוין לערוך בו את האירועים המרגשים של חייכם.

לפרטים נוספים