0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

פינה קסומה בלב יפו

להרגיש את השמחה בעיניים

כל מי שמעוניין לחגוג אירוע באווירה שונה ולא ידע איך עושים זאת. בעבור מי שמאס מעוד ערב באחד מאזורי חיי הלילה של העיר תל אביב ולמי שכבר החליט לוותר, רצינו רק להגיד שאנחנו כאן. בלב יפו במתחם הסוער של תל אביב שוכן לו כבר למעלה מ40 שנה סלונה ארט בר כמקום מפגש להמונים וכבית קסום לכל אירוע שלכם. אצלנו אין סיכוי שלא תמצאו את אשר אתם צריכים ואין שום מצב שלא יעלה לכם החיוך על השפתיים.

מומחים בלעשות לכם כייף

אירוע חגיגי כלשהו או אפילו סתם ערב עם החברים הטובים הוא הרצון שלנו לבטא את יצר ההנאה שלנו בדרכים שונות. ביציאה למקום שמשמש כפאב ומסעדה הרעיון הכללי הוא לשבוא שגרה בדרך אידיאלית. אצלנו בסלונה ארט בר תזכו לקבל את הכל מהכל ותזכו להנאה בניחוח מרענן מכל מה שאתם כבר מכירים. את האירוע שלכם תוכלו לחגוג עם ההמון במסיבה פתוחה לכל או לסגור את המקום לערב אחד שכולו שלכם עם האורחים המועדפים עליכם. 

עומדים לרגליכם

בסלונה ארט בר מעמידים עבורכם צוות מקצועי שכל מטרתו היא ארגון האירוע לשביעות רצונכם המלאה. אם תבחרו לחגוג אירוע בערב שכולו שלכם, תזכו להכיר מקרוב את האנשים שיפיקו עבורכם את הערב  המיוחד. את הליווי תזכו לקבל החל מהכניסה הראשונה שלכם למקום ועד שאחרון האורחים כבר הגיע לביתו בסיום האירוע. המטרה העיקרית והסופית היא לדאוג שהכל יתקתק כמו שצריך ושתזכו לקבל את כל מה שהזמנתם במהלך הערב. בלעדיכם אנו לא מתקיימים ולכן שביעות רצונכם חשובה לנו באותה מידה שהיא חשובה לכם ואף יותר. 

עיצוב חסר פשרות

מה שמייחד את סלונה ארט בר משאר המקומות  הוא בראש ובראשונה עיצוב המקום המרהיב, ששואב את ההשראה מהתקופה השמחה של שונות ה50 וה60. מעבר לכך, תמצאו בסלונה בר ענק המכיל מכל הטוב שאפשר להציע בתחום המשקאות, אוכל שיוגש על פי תפריט שיבחר מראש ומוזיקה טובה עם סאונד ברמה גבוהה ביותר. זוהי זכות גדולה לחגוג אירוע במקום שאיכלס את הגדולים שבאישים במשך 40 שנות קיומו.  בסלונה ארט בר אנחנו מציעים לכם לעשות את זה בסטייל. 

אירוע בר/ בת מצווה קטן

אתם יודעים איך זה, אתם אף פעם לא מאמינים שהוא גדל תמיד היא תישאר הנסיכה הקטנה.

לפרטים נוספים

אירוע בר/בת מצווה במסעדה

מסעדה היא מקום שבו אנשים באים ליהנות מאוכל טוב ומבילוי מחוץ לבית.

לפרטים נוספים

למה לקיים אירוע בסלונה

מקומות לאירועים לא תמיד מאפשרים לכם לגעת בכל האורחים שבאים לחגוג אתכם. בסלונה בר זה אפשרי בזכות האינטימיות.

לפרטים נוספים