0723341765
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341765
*
*
*
*

פאב בסטייל לאירוע שלך

בדיוק מה שאתם צריכים

הכירו את המקום הבא שיכיל את הבילוי הלילי שלכם. כל מה שתרצו ותצטרכו נמצא במקום אחד ומיוחד. סלונה ארט בר נמצא ביפו במתחם שהוא אחד מהתוססים בעיר. אם אתם רוצים אירוע במקום הסגור כולו עבורכם וגם אם תרצו לחגוג בערב אחד במסיבה פתוחה, סלונה ארט בר יגשים עבורכם את המטרה שלשמה התכנסתם. אם תרצו ליהנות מאירוע שכולו חוויה אחת גדולה יש לכם הזגמנות להכיר את הדבר הבא.

מומחים לעשות לכם טוב

סלונה ארט בר מתחייבים לארגן עבורכם אירוע בכל סגנון שתבחרו. הפאב עצמו הוא גדול מימדים ומכיל את כל סוגי המשקאות מתוצרת מקומית ותורת חוץ. ביחס לתחום האירועים הרחב, סלונה ארט בר מגיש לכם את המקום האטרקטיבי ביותר בגזרת הפאבים האיכותיים והמשתלמים ביותר שיש. את התקציב הגבוהה שנהוג להקצות לאירוע שכזה אתם יכולים להשאיר בבית, כי בסלונה ארט בר התקציב מותאם לכיס שלכם.

תפריט מסיבות או ארוחה אינטימית

לא קיים אירוע ללא אוכל וכל מה שמעניין רבים זה מה יוגש להם בצלחת והאם הוא יהיה איכותי מספיק.  בסלונה ארט בר אתם אלו שקובעים את התפריט על פי הרצון האישי שלכם. תוכלו לבחור במגוון סוגים של תפריטים שיוגשו כארוחה אינטימית או אולי אפילו כל הערב ממש בתוך רחבת הריקודים. 

באנו לעשות שמח

סלונה ארט בר אלופים בלעשות לכם שמח. עמדת די ג'יי מדוגמת במיוחד שמאפשרת חופש פעולה לכל בעל מקצוע אותו תבחרו. במה קטנה ואיכותית שניתן להופיע בה ולהפוך אותה כחלק בלתי נפרד מרחבת הריקודים, תשמש תפאורה טובה למקום המיוחד. עיצוב המקום מהווה מסע של חזרה אל העבר הרחוק בשילוב שלל אלמנטים משנות ה50 וה60. מגוון פינות סלון ישמשו כחלק בלתי נפרד מהתפאורה וניתנת עבורכם האופציה לבחור איך הם ייראו, כמו גם כיצד ההושבה תתצבע במהלך אירוע סגור שלכם. בסלונה ארט בר אירוע חגיגת ברית, בר או בת מצווה וחתונה קטנה יראו אחרת מכל מה שאי פעם דמיינתם לעצמכם וממה שאתם כבר מכירים. השמחה והאושר שלכם הוא המומחיות שלנו, אז בין אם מדובר באירוע סגור או פתוח תנו לנו לעשות לכם שמח.

אירוע בר/ בת מצווה קטן

אתם יודעים איך זה, אתם אף פעם לא מאמינים שהוא גדל תמיד היא תישאר הנסיכה הקטנה.

לפרטים נוספים

אירוע בר/בת מצווה במסעדה

מסעדה היא מקום שבו אנשים באים ליהנות מאוכל טוב ומבילוי מחוץ לבית.

לפרטים נוספים

למה לקיים אירוע בסלונה

מקומות לאירועים לא תמיד מאפשרים לכם לגעת בכל האורחים שבאים לחגוג אתכם. בסלונה בר זה אפשרי בזכות האינטימיות.

לפרטים נוספים